WTF?
     
Відомий український карикатурист провів майстер-клас з маленькими броварчанами

Кольорові олівці – матеріал, відомий усім нам з дитинства. Улюблена коробка олівців на уроках малювання в школі, олівці на солі і на поличках, в пеналах і в кишенях рюкзака чи куртки – наші постійні супутники.
Записати, розмалювати, навіть погратися. Олівці – герої казок, історій і мультфільмів. В дитинстві багато хто з нас сприймав їх як живих і малювання перетворювалось на захоплюючі пригоди і мандрівки.

 
Для Геннадія Міхеєва кольорові олівці стали надійними помічниками вйого художній творчості. Різнобарвна веселка графітних штрифів, ліній і плям перетворилися на професійну техніку роботи.
В Броварській міській дитячій школі мистецтв 27 січня 2019 року відбулося відкриття виставки творчих робіт Геннадія Міхеєва. На розгляд глядача були представлені портрети відомих персонажів кіно, акторів, спортивних та політичних діячів в карикатурному жанрі.

 
На відкриття виставки зібралися діти різного віку та їх батьки, вчителі, друзі та знайомі художника.
Бесіда глядачів і художника охопила цікаві теми вибору персонажів, можливостей втілювати характер через карикатурний образ, головне завдання творчості, особистий творчий шлях художника та плани на майбутнє.
Друга частина заходу відбувалася в спеціально обладнаному проекторному класі, де художник поділився секретами своєї майстерності. 
Усі бажаючі мали можливість разом з художником на практиці спробувати себе в техніці кольорових олівців.

 
Кожен з учасників намалював свій улюблений образ і за допомогою кольорових олівців спробував відтворити усе багатство природи і своїх почуттів.
Особливо активно взяли участь в майстер-класі учні художнього відділення школи мистецтв. Вони отримали корисний досвід роботи в техніці кольорових олівців і переконалися, що справжній майстер може будь-якими матеріалами відтворити на папері реальний простір і характер освітлення, колірну гармонію природи, передати ідею, почуття, настрій, зачарувати і порадувати глядача.
Відкриття виставки завершилося переглядом робіт учасників практикуму та захопленими оплесками. 
Діти та дорослі були дуже вдячні Геннадію за цю можливість залучитися до прекрасного, за змістовне спілкування, теплу атмосферу і творче натхнення.

Броварський відділ культури