WTF?
     
52 чергова сесія Броварської міської ради (ВІДЕО)

24 січня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась 52 чергова сесія Броварської міської ради VII скликання. Про це йдеться на офіційному сайті Броварської міської ради.

 

Після розгляду та обговорення у постійних депутатських комісіях,  у ході засідання було прийнято ряд рішень, серед яких: "Про хід виконання міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2018 рік", "Про хід виконання Програми розвитку культури м.Бровари за 2018 рік", "Про затвердження «Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м.Бровари на 2019-2020 роки" та ряд інших питань. 

Повне відео сесії

Про саме найголовніше та цікаве відразу після закінчення засідання розповів депутат Броварської міської ради від Демальянсу Олег Берестовий. Свою доповідь він оприлюднив в соцмережі.

Міський голова м. Бровари Ігор Сапожко у себе на сторінці в соцмережі також прокоментував 52-гу чергову сесію Броварської міської ради VII скликання:

Вчора на черговому засіданні сесії Броварської міської ради депутати ухвалили кілька важливих рішень для забезпечення життєдіяльності нашого міста. Продовжу традицію минулого року і розповім вам про деякі ухвалені рішення. 
На порядок денний виносилося 41 питання. 
Зокрема, вчора було внесено зміни до Програми «Додаткові стимули для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню міста Бровари та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області на 2019 рік», а саме виділено додатково 3 (три) млн. грн. на закупівлю медикаментів на лабораторні реактиви, рентгенівську плівку, вироби медичного призначення та ліки для ургентної допомоги. Також внесено зміни до «Програми капітального ремонту, модернізації та утримання ліфтів у житлових будинках міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки». Ці зміни і обсяги фінансування на 2019 рік в розмірі 4 млн. 650 тис. грн.., дадуть можливість капітальних ремонтів, модернізації (заміну) ліфтів, періодичний технічний огляд, диспетчеризацію, експертне обстеження та паспортизацію ліфтів. 
Рішенням сесії затверджено «Міську програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення м. Бровари на 2019-2020 роки».
Крім того, новоствореним відділом сімї та молоді розроблена комплексна Програма підтримки та розвитку молоді «Молодь Броварів».