WTF?
     
За останній період Броварами та Броварським районом пройшла хвиля крадіжок та випадків шахрайств

В одному з приміщень Броварської районної державної лабораторії ветеринарної медицини, яка знаходиться в м. Бровари, вул. Шевченка, 4а, невідомі особи демонтували та незаконно заволоділи опалювальним обладнанням.

Коли саме був здійснений злочин - невідомо так, як з літа 2018 року дане приміщення ніхто не відвідував.

Даним фактом злочином наразі займаються правоохоронні злочини.

20.01.2018 року в супермаркеті «Новус», що в Броварах по вул. Київська, невідомими особами було здійснено крадіжку елітного коньяку торгової марки «Martell» вартістю 1350 грн.

Крадіжку було здійснено близько 17:00. Працівники поліції проводять слідчі дії по виявленню місцезнаходження крадіїв та їх затримання.

В Броварах також не обішлось без пограбувань квартир.

Так, невідомі особи (особа) здійснили крадіжку ноутбука та грошових коштів у сумі 500$ та 2 тис. грн. з квартирі, яка знаходиться на другому поверсі будинку 27 по вул. Грушевського. Проникли злочинці через вікно.

Цікавий випадок трапився з однією пенсіонеркою, яка проживає в Броварах по вул. Гагаріна. 

В двері квартири літньої жінки подзвонили невідомі особи, на вигляд ромської зовнішньості, та, представившись представниками одного з кандидатів у президенти України, запропонували пенсіонерці обміняти ніби вже "старі" гроші на "нові", які, зі слів невідомих осіб, вже скоро держава прибере з обігу. Довірившись шахраям, жінка віддала їм майже 50 тис. грн., а натомість отримала таку ж суму, але фальшивих банкнот.
За даним фактом шахрайства ведеться слідство.

В Броварському районі також не обішлось без крадіжок.

На Броварщині в с. Русанів, крадії, скориставшись декількаденною відсутністю господара одного з будинків по вул. Польова, шляхом взлому вхідних дверей проникли в приміщення та здійснили крадіжку алюмінієвого посуду. Не погребували "мисливці за металом" і мідними дротами з електроприладів.

Господаря будинку не було вдома 4 дні, тому по свіжих слідам злочинців затримати не вдалось.