WTF?
     
В КОДА обговорили проблеми дитячих будинків сімейного типу Броварщини

Під головуванням очільника Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука відбулася розширена нарада з питань результатів моніторингових візитів до інтернатних закладів, загальноосвітніх шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу Макарівського, Броварського та Обухівського районів. Участь в обговоренні взяли народний депутат України Ольга Червакова, директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова, керівники профільних закладів та представники громадськості.

 

Під час наради представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини Аксана Філіпішина представила моніторинг та річний звіт.

Проблемні питання, які були виявлені в ході обговорення, було розглянуто та відправлено на службове розслідування. У разі порушення законодавства справи будуть передані до правоохоронних органів.

 

Олександр Терещук наголосив на важливості вирішення питань, пов’язаних з проблемою перебування дітей в інтернатних закладах і поставив їх під особистий контроль.

Також голова КОДА висловив подяку представникам громадськості за активну участь у вирішенні подібних питань та небайдужість до долі дітей в закладах інтернатного типу.

КОДА