WTF?
     
Броварчанин Андрій Хорисенко вдало виступив на кастингу телешоу «Голос країни-9» (ВІДЕО)

В неділю 20.01.2019 року на телеканалі 1+1 транслювався перший випуск  9-го сезону музичного проекту «Голос країни». 

Намагатиметься перемогти в цьому телешоу буде і  27-річний броварчанин Андрій Хорисенко.

Довгий час Андрій працює ведучим на весіллях та корпоративах.

 

- Завжди хочеться досягати чогось більшого. Я пишу пісні, працюю над своїм матеріалом, шукаю себе та свою музику. Я три роки намагався потрапити на «Голос країни», але на жаль не вдавалося. Я зрозумів, що саме зараз я маю шанс втілити свою мрію в життя. Зробивши cover на пісню свого улюбленого співака Діми Монатіка «Зашивай душу», після чого останній виклав це відео у себе на сторінці. Це і стало поштовхом та творчою мотивацією моєї участі в телешоу «Голос країни», - розповідає Андрій Хорисенко.

 

Підтримати броварчанина приїхали в студію його родина та дівчина. 

Цього року оцінювати учасників будуть відомі співаки українського шоу-бізнесу - Тіна Кароль, Потап, Діма Монатік та Dan Balan, цьогоріч два останніх замінили Джамалу та Сергія Бабкіна.

 

Саме пісню Діми Монатіка «Зашивай душу» виконав Андрій Хорисенко на сліпих слуханнях кастингу телепроекту «Голос країни-9». Виконав він її бездоганно та повернув до себе  Danа Balanа, Потапа, а головне змусив повернути крісло свого кумира Діму Монатіка. Судді зауважили, що в броварчанина дуже сильна енергетика, що він здатен розкачати увесь зал, що він і зробив сьогодні.

 
Заспівавши на BIZ зі своїм кумиром, Андрій довго не вагався з вибором та обрав собі наставника... Їм без сюрпризів став зірка українського шоу-бізу Діма Монатік.

Чекаємо наступного виступу броварчанина і маємо надію, що як і  броварчанка Еліна Іващенко, Андрій зможе заслужено отримати звання кращого голосу країни. 

Далі буде...