WTF?
     
Броварськіправоохоронці провели в школі відкриті уроки на правову тему

Правоохоронці Броварського відділу поліції спільно зі співробітниками служби у справах дітей та працівниками відділу кримінально-виконавчої інспекції у місцевих школах провели уроки на правову тематику. Цього разу увага була  спрямована на дітвору, яка вже має проблеми із законом.

Мета зустрічі - допомогти цій категорії дітей адаптуватися у суспільстві, навчити їх поважати закон, виробити позитивну життєву стратегію.

  

Правоохоронці ознайомили дітей зі статтями Конституції, що регламентують права та обов’язки громадян України, в тому числі, дітей. Вартові порядку докладно розповіли про відповідальність за вчинення кримінальних і адміністративних правопорушень: види правопорушень, вік, з якого настає відповідальність, розміри штрафів і терміни ув’язнення за кожне окреме правопорушення. Працівники поліції навели приклади, коли неповнолітні за порушення норм законодавства були поставлені на облік, а дехто, навіть, попав у в’язницю. Під час лекційної частини дітям детально роз’яснили важливість недопущення будь-яких правопорушень під час перебування на обліку.

Зі слів начальника кримінальної поліції у справах дітей Олександра Хомича, більшість дітей, які перебувають на профілактичному обліку в відділу поліції, проживають у сім’ях, які опинилися у скрутних життєвих ситуаціях, або батьки яких не виконують своїх обов’язків щодо їх виховання. Тож, після таких зустрічей більшість зі школярів зрозуміють найголовніше: від них самих залежить вибір правильного життєвого шляху, а конфлікт із законом може мати непоправні наслідки як для правопорушника, так і для його рідних.

Наприкінці зустрічі правоохоронці звернулися до педагогічного колективу з проханням завжди бути уважними та придивлятись до змін у поведінці учня, розпитувати про відносини в сім'ї, частіше спілкуватись з батьками. А про будь-які підозри краще відразу повідомити до відділку поліції.

 

Броварський відділ ГУ Національної поліції

в Київській області