WTF?
     
Шестирічному Богданчику з Броварів лікарі поставили страшний діагноз. Батьки просять про допомогу

До редакції видання «At Brovary» звернулась родина з м. Бровари, яка проживає в ЖК "Лісовий квартал" по вул. Київська, щоб розповісти сумну історію, яка трапилась з їх шестирічним сином Богданчиком.

- На чудове свято Великодня, в 2012 році, а нашій родині сталася радісна подія - народився наш синочок Богданчик. Його життєвим оптимізмом ніхто не міг натішитись. З самого дитинства він активний, веселий, допитливий хлопчик. Займається плаванням, любить подорожі, відпочинок на природі. В 5 років Богдан почав захоплюватись футболом. Грав за броварську дитячу футбольну команду "Каскад". Брав участь у футбольних турнірах, де проявляв всі свої технічні здібності та майстерність. А 2018 році Богданчик пішов до 1 класу Броварського навчально-виховного комплексу (колишня ЗОШ №8).

Одразу ж найулюбленішим предметом стала математика. Але напередодні новорічних свят нас спіткала біда. Лікарі поставили Богданчику страшний діагноз - гостра лімфобластна лейкемія.

 

Дев'ятнадцять днів шестирічний хлопчик разом з батьками перебували в Чернігівській обласній лікарні, де лікарі проводили Богданчику ретельне обстеження. Потрібне термінове лікування за кордоном. Всією родиною та за допомогою друзів родини було зібрано невелику частину коштів, яка дала змогу перевести хлопчика до дитячого медичного центру Ізраїля «Шнайдер», - розповідає батько Олександр.

З 14-го січня маленький броварчанин Богданчик вже знаходиться в Ізраїлі, але потрібна немала сума коштів для лікування. Близько 150 тис. доларів потрібно, аби не втратити шанси на одужання.

Родина Кошель звертається до всіх небайдужих допомогти маленькому Богданчику. 

- Плануються найближчим часом великі фінансові витрати, які ми не в змозі самотужки зібрати. Тому ми звертаємося з проханням про допомогу до всіх, кому не байдуже чуже горе. Допоможіть подолати страшну недугу нашому синочку, - просить сім'я Кошель.

Кошти на лікування Кошель Богдана можна перерахувати на картку його Батька Кошель Олександа.

Картка ПРИВАТБАНК - 5168 7573 8842 7736 (Кошель Олександр)