WTF?
     
Сміттєвий хаос! У Броварах перевізник сміття «ЕВЕРЕСТ ЕКО» ігнорує своїх клієнтів.

17.01.2019 року до видання «At Brovary» звернувся мешканець м. Бровари Володимир з проблемою, яка постала не тільки на його вулиці, але й на сусідніх. Він проживає в приватному секторі по вул. Чубинського, яку з початку нового року не обслуговує їхній перевізник сміття «ЕВЕРЕСТ ЕКО».

Зі слів пана Володимира, раз в тиждень працівники перевізника сміття, з яким було укладено договір, повинні вивозити сміття, але біля кожного будинку більш як за два тижні назбиралось купи сміття. Мешканці будинків ставлять додаткові ящики та коробки, а деякі, навіть, вивозять сміття самостійно. Собаки та вітер розносять сміття по всій вулиці, від чого в даній місцевості стоїть неприємний запах.

Мешканці цієї і сусідніх вулиць кожного дня телефонують перевізнику сміття «ЕВЕРЕСТ ЕКО», але у відповідь отримують лише відповіді про зламані автомобілі та обіцянки "на світле та чисте майбутнє".

Журналісти видання «At Brovary»  телефоном спробували зв'язатись з представником «ЕВЕРЕСТ ЕКО», але були розчаровані даною розмовою. По-перше, нам повідомили, що ми не перші сьогодні телефонуємо по даній проблемі, представитись нам відмовили і відмовились надати хоча б якийсь коментар. І голове... Вони просто кинули слухавку!

Цікаво, що телефонували представникам перевізнику сміття ми в 12:35, а вже в 13:15 мешканці вул. Чубинського повідомили, що нарешті щойно сміття вивезли.

Нагадаємо, що навесні 2018 року новим перевізником сміття у Броварах обрали ТОВ «Селтік ТБО».  Конкурс на визначення переможця відбувся  12 березня 2018 року. 

Участь у конкурсі тоді взяли 5 компаній:

  • ТОВ «Селтік ТБО»
  • ТОВ «Автологістик-Комплекс»;
  • ТОВ «Крамар-ЕКО»;
  • ТОВ «Спецкомунтехніка»;
  • 5ПП «Авантаж-7».

Як бачимо, серед цих компаній не видно компанії «ЕВЕРЕСТ ЕКО».

Поспілкувавшись з мешканцями приватного сектору району "Пекарня" в Броварах, який обслуговує ТОВ «Селтік ТБО», виявилось, що проблем з вивезенням сміття у них немає.

- У нас сміття вивозять по вівторкам, загалом машинки приїжджають вчасно. Єдине, що 1-го січня припав на вівторок, представники нашого перевізника сміття дещо затримались, але Новий Рік, можна зрозуміти, - розказує мешканець вулиці Маяковського.

Видання «At Brovary» і надалі намагатиметься слідкувати за вивезенням з приватних секторів нашого міста. Далі буде...