WTF?
     
Зірвано чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради. Питання про відновлення маршруту №9 знову переноситься

Сьогодні, 17.01.2019 року  о 14:00 планувалось проведення чергового засідання громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської Області.

В проекті порядку денного було запланоновано розглянути і затвердити 16 питань:

 1. Виступ та відповіді на запитання начальника управління економіки.
 2. Виступ та відповіді на запитання головного архітектора міста.
 3. Звернення до голови Київської обласної ради та голови Київської обласної державної адміністрації щодо забезпечення путівками на оздоровлення інвалідів, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС.
 4. Звернення до голови Київської обласної ради, голови Київської обласної державної адміністрації та міського голови щодо віділення житла особам, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС.
 5. Затвердження тексту звернення до міського голови з приводу виділення приміщення в адмінбудівлях Броварської міської ради.
 6. Звернення до міського голови щодо виділення коштів для закупівлі борцівського килиму.
 7. Звернення до міського голови щодо виділення коштів для закупівлі спортивного обладнання тренажерної зали по вул. М. Лагунової, 10-А.
 8. Звернення до міського голови щодо виділення коштів на фінансування створення системи занять воркаутом у м. Бровари.
 9. Затвердження тексту звернення до міського голови стосовно відновлення транспортного сполучення за автобусним маршрутом №9.
 10. Затвердження тексту звернення до ДАБІ України щодо незаконного будівництва в м. Бровари.
 11. Затвердження тексту звернення інвесторів щодо фінансування капітального ремонту Храму Покрови Пресвятої Богородиці в м. Бровари для розміщення його на сторінці громадської ради та іншихінформаційних ресурсах міста.
 12. Затвердження тексту звернення до голови КОР щодо розгляду питання передачі стадіону «Спартак» у м. Бровари до комунальної власності міста.
 13. Створення комісії по перевірці якості обслуговування та дотриманні розкладу руху маршрутних автобусів міського і міжміського сполучення у вечірній та нічний час ( а саме маршрутів 404, 330, 810, 411, 327).
 14. Звернення до автоперевізниківміського і міжміського сполучення щодо створення єдиного зразка світлодіодної підсвітки нумерації маршрутних автобусів та розміщення її у верхній правій частині лобового скла.
 15. Створення Президії громадської ради.
 16. Різне.

Цей проект порядку денного вже не перший місяць незмінний, адже через відсутність кворуму останніх засідань громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської Області. 

17.01.2018 року із 34 членів громадської ради, засідання виявили бажання відвідати 14 учасників. Для кворуму необхідно було бути присутнім хоча б 17 учасників. 

  

Дуже важливі питання в черговий раз знову не попадають на розгляд депутатів Броварської міської ради.
Нагадаємо, що перша чергова сесія в новому році відбудеться 24-го січня 2019 року. 

Засідання в черговий раз зірвано, а голова громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської Області Авксентій Гранат назначив дату наступного засідання. Отож, громадська рада все ж таки спробує зібрати кворум 28.01.2018 року о 12:00.