WTF?
     
Розгортання сорокаметрового державного прапору України та інші тематичні заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України в Броварах

"Разом з власної волі з 1919 року” - під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акту Злуки 22 січня.

100 років тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіки об’єдналися в одну державу.

У країні відбудуться урочистості, в тому числі – й тематичні заходи у нашому місті.

18,21,22 січня 2019 року

В закладах освіти міста заплановано проведення: уроків історії, виховних годин, диспуту «Чи є соборність актуальною проблемою сучасної України?», круглого столу «Великий день єднання», конференції «Історичний, політичний та ідеологічний зміст Дня – 22 січня», спрямованих на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей. 

В шкільних бібліотеках відбудуться книжкові виставки «В єдності   сила народу», «Соборність України: від ідеї до  сьогодення». 

22 січня 2019 року

Панахиди за загиблими  та молебні  в броварських церквах (Громадське об’єднання «Духовність»)

  10:00 - тимчасова тематична  виставка, присвячена Дню Соборності України (Броварський краєзнавчий музей)

11:00 - Покладання квітів  до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

11:00 – «Соборна духом Україна», урок історії та книжково-ілюстративна виставка (Броварська міська бібліотека)

12:00 - виставка-хроніка «Національне свято єдності» (Броварська міська бібліотека для дітей)

12:30 - урочистий захід у  Броварському міському територіальному центрі соціального обслуговування.  

13:00 - виставка робіт вихованців відділення образотворчого мистецтва Броварської міської дитячої школи мистецтв (МКЦ «Прометей»)

13:30 - Перегляд історичних документальних фільмів про злуку УНР та ЗУНР (Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування)

У 71-у річницю Акта злуки (22 січня 1990 року) в Україні відбулася одна з найбільших у Центральній і Східній Європі масових акцій – «живий ланцюг» як символ єдності східних і західних земель України та знак ушанування подій Української революції. Більше мільйона людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Києва до Львова.

22 січня 2019 року о 14:00 «Ланцюг єднання» буде утворено у закладах освіти міста за участі  учнівської молоді та громади міста.

14:30 – заплановано розгортання сорокаметрового державного прапору України учнівською  молоддю міста (майданчик перед МКЦ «Прометей»).

16:55 - бесіда  «День Соборності України» для вихованців Броварської міської дитячої музичної школи.

Броварська міська рада