WTF?
     
Бути чи не бути маршруту №9 в м. Бровари? Питання по перевезенню пасажирів на цьому маршруті вирішуватиме Громадська Рада при виконавчому комітеті Броварської МР

В Броварах знову постало питання відновлення перевезення пасажирів по маршруту №9, який сполучає дорослу та дитячу лікарню.

Про це розповідає у соцмережі Катерина Андрієць:

- 17.01.18 планується засідання Громадської Ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради Київської Області.
Одне з питань порядку денного стосується сполучення маршруту: від Дорослої БЦРЛ( Броварської Центральної Районної Лікарні), що розташована по вул. Т. Шевченко, 14 до "Центру "Дитяча Лікарня БЦРЛ "", що розташований по вул. Я.Мудрого, 47, ( " Зелений Папуга")


Наразі цей маршрут де-юре працює (маршрут "9" юридично існує),а де-факто - ВІДСУТНІЙ (автобус не їздить за цим маршрутом). 
У зв'язку з відсутністю транспортного сполучення громада міста має складнощі пересування.
Усім броварчанам та гостям міста, які проживають та їдуть маршрутним таксі з центру міста до дитячої лікарні потрібно робити пересадку з одного маршрутного таксі на інший (йти від зупинки біля кола розвороту по вул. Гагаріна до зупинки " Стадіон" по вул. Я. Мудрого). Та пересадку в районі Розвилки, -
прим. автора.
З метою сприяння розвитку громадського суспільства Громадська рада просить голову Броварської міської ради Ігоря Васильовича Сапожко сприяти відновленню "9"-го маршруту або створенню нового з урахуванням сполучення..."БЦРЛ" - "Центр "Дитяча Лікарня БЦРЛ" ( "Центр"- "Зелений Папуга"), - розказує мешканка нашого міста Катерина Андрієць.

Нагадаємо, що автобуси, які працювали по машруту №9, ще навесні 2018 року припинив перевезення пасажирів по даному маршруту, а виконком м. Бровари оголосив конкурс із перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті № 9.

Чи побачать мешканці Броварів знову "дев'ятку" в своєму місті, сподіваємось вирішиться 17-го січня 2019 року.