WTF?
     
Начальнику відділу освіти та науки Броварської міської ради загрожує 5 років позбавлення волі

За процесуального керівництва прокуратури Київської області викрито начальника управління освіти Броварської міської ради на підробленні офіційних документів та розтраті коштів місцевого бюджету.

Судячи зі всього мова йде про начальника відділу освіти та науки та депутата Броварської міської ради Оксану Мельник.

Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари.

Однак, у грудні минулого року вказана службова особа, яка є депутатом міської ради, достовірно знаючи, що відповідні будівельні роботи у повному обсязі проведені не були, підписала акт приймання виконаних підрядних робіт. На підставі вказаного офіційного документу замовником робіт на рахунок підприємства перераховано грошові кошти.

Як з'ясувалось, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією відповідно до договорів на суму майже 250 тис грн.

Дії службової особи міської ради кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 КК (розтрата чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) тач. 2 ст. 366 (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Жінці загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також прокуратурою Київської області було оприлюднено слідуючу інформацію:

  • Встановлено, що у липні 2018 року між управлінням освіти і науки Броварської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо капітального ремонту за кошти місцевого бюджету спортивної зали однієї із шкіл в м. Бровари. Однак, у грудні минулого року директор товариства та приватний підприємець, будучи сторонами договору, достовірно знаючи, що відповідні будівельні роботи у повному обсязі проведені не були, внесли до акту недостовірні відомості про виконані підрядні роботи. На підставі вказаного офіційного документу замовником робіт на рахунок підприємства перераховано грошові кошти. Як з'ясувалось, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією відповідно до договорів на суму майже 250 тис грн. Приватному підприємцю та директору товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 358 (складання та видача приватним підприємцем, завідомо підробленого документу, який посвідчує певні факти, що мають юридичне значення, надає певні права, звільняє від обов’язків) та ч. 2 ст. 366 (складання та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки) ККУкраїни відповідно. Крім того, нагадаємо, що за процесуального керівництва прокуратури області уже повідомлено про підозру начальнику управління освіти Броварської міської ради за підроблення вищевказаних офіційних документів та розтраті коштів місцевого бюджету. На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Прес-служба прокуратури Київської області