WTF?
     
Броварські рятувальники дали старт дитячо-юнацькому всеукраїнському конкурсу малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості

Броварчани та мешканці Броварщини віком 6-18 років можуть взяти участь у всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

Умови проведення
 

1. Загальні положення
Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний» проводиться серед дітей різного віку з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.

2. Основні завдання конкурсу
Залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

3. Керівництво конкурсом
Загальне керівництво здійснюють ДСНС України та ДПТ України.
Інформаційну підтримку надає журнал «Пожежна та техногенна безпека»

4. Учасники конкурсу
Учасниками конкурсу можуть бути діти віком від 6 до 18 років.
Передбачено розподіл учасників на три вікові категорії:

  • від 6 до 10 років;
  • від 11до 14 років;
  • від 15 до 18 років.

  

5. Номінації конкурсу

  1. Художня творчість.
  2. Декоративно – прикладна творчість .

6. Порядок і термін проведення

Конкурс триватиме від 14 січня 2019 року до 30 квітня 2019 року.

Проводять його в три етапи:

  • 1-й – районний, міський – від 14 січня до 17 лютого;
  • 2-й – обласний - від 18 лютого до 29 березня;
  • 3-й - Всеукраїнський, (завершальний - у м. Києві) - протягом квітня.

Для організації та проведення всіх етапів конкурсу на місцях створюють оргкомітети до складу яких входять представники головних управлінь (управлінь) ДСНС України, місцевих організацій Добровільного пожежного товариства України, ЗМІ та інші зацікавлені організації. Оргкомітети вирішують питання пов’язані з підготовкою і проведенням конкурсу, формують умови проведення регіонального етапу , склад журі.

 

Дитячі малюнки просимо надати до Броварського районного управління ДСНС України у Київській області за адресою м. Бровари, вулиця Симона Петлюри, 11а, кабінет 30

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України