WTF?
     
В Броварах для дітей показали новорічну виставу «Звичайна історія»

Коли на нашій новорічній планеті всі мешканці готуються до чарівної ночі, для кожної дитини на Землі вже готовий подарунок, у кожній хатині прикрашена красуня-ялинка, малеча з нетерпінням дивиться на пухнастий сніг крізь візерунки на вікнах… Ми всі дорослішаємо, але всупереч усьому віримо в казку. Зимові свята ніби повертають нас у дитинство, у Новий рік, коли всі чекають на новорічні дива та сюрпризи…


От і для колективу Міського культурного центру Новий рік почався з казки: показу новорічної вистави для дітей. Протягом 4 днів, двічі на день, вихованці народного хореографічного колективу «Оксамит» та працівники міського культурного центру «Прометей» радували дітлахів показом святкової новорічної казки «Звичайна історія». Це казкова історія, яка трапилася за декілька днів до нового року в одному далекому королівстві, про пригоди маленької дівчинки Аліси, яка знову потрапляє у Задзеркалля, щоб врятувати свято. Але на її шляху виникає купа перешкод: вона разом з іншими героями вступають в сутичку з лихою Гаргонелою, для того, щоб наступив Новий рік і ніхто не залишився без подарунків.


Завдяки прекрасним декораціям, професійному світлу, унікальним музичним та танцювальним номерам, маленькі глядачі та їх батьки поринули у чудовий казковий світ і відчули себе у справжньому королівстві. Вони дізнавалися, як знайти щастя і бути добрими та чесними людьми, перемагаючи все на своєму шляху. За відгуками глядачів, ця казкова історія припала їм до душі і вони отримали незабутні враження!

Броварський міський відділ культури