WTF?
     
Броварчанин Семен Гребенюк отримав бронзову нагороду на V Міжнародному аматорському турнірі з шахів, який проходив в Сербії

03-11.01.2019 року в сербській столиці м. Белград проходив V Міжнародний аматорський турнір з шахів. 

В турнірі приймали участь 115 спортсменів з 20-ти країн світу: Сербія (61), Росія (8), Хорватія (6), Болгарія (6), Чорногорія (6), Монголія (4), Туреччина (3), Україна (3), Албанія (2), Білорусь (2), Греція (2), Угорщина (2), Італія (2), Румунія (2), Арменія (1), Азербайджан (1), Боснія і Герцеговина (1), Канада (1), Ізраїль (1), Латвія (1).

Нашу Україну на цьому турнірі представляли Янов Віктор, Палкович Денис та Гребенюк Семен.

Саме наш земляк, броварчанин, голова Федерації шахів м. Бровари Семен Гребенюк в напруженій боротьбі набрав 7 очок, що дало йому можливість отримати бронзову нагороду. 

  

Семен Гребенюк провів 9 партій. В 1-му турі Семен програв господарю турніру, сербу Тадічу Штефану. В 2-му турі броварчанин святкував перемогу над ще одним сербом Слободаном Кужмановичем. 3-й тур для Семена виявився братським - наш земляк зіграв нічию з представником України Денисом Палковичем. Перемогою броварчанина над сербом Робертом Солдо закінчився 4-й тур турніру. 5-й тур став для Гребенюка Семена принциповим, адже жеребкування видало йому в суперники представника Росії Лагашина Павла. Семен, як представник України на цьому турнірі отримав над представником Росії перемогу. В 6-му та 7-му турах броварчанин переміг сербів Радомира Гаріча та Сасу Веліковіча. А ось у 8-му турі ще один представник Сербії Владімір Кобіч зміг вибороти нічию з представником Броварів Семеном Гребенюком. Ну і в заключному 9-му турі перемога Семена над ізраїльтянином Андрієм Гурбановим дала можливість піднятись на третю підсумкову сходинку V Міжнародного аматорського турніру з шахів.

Ще два представники України, Янов Віктор та Палкович Денис посіли в підсумковій турнірній таблиці відповідно 14-е та 42-е місця.

Цікаво, що переможцем V Міжнародного аматорського турніру з шахів в м. Белград став серб Владімір Кобіч, з яким Семен зіграв у нічию.

Видання «At Brovary» вітає голову Федерації шахів м. Бровари Гребенюка Семена з міжнародною нагородою та бажає в подальшому не тільки своїх перемог, але і великих перемог його маленьких підопічних.