WTF?
     
Завершення святкування «БроРік-2019. Щастя в кожен дім!»

Новорічне святкування «БроРік-2019. Щастя в кожен дім!»  завершено. За двадцять днів  відбулось 8 щоденних і 12 святкових програм на центральній сцені міста в парку культури та відпочинку «Перемога».

Святкування розпочалось  19 грудня з показу дитячої вистави «Вартові чарівної брами», після чого Святий Миколай разом із дітками засвітили головну ялинку міста. Далі програму продовжив виступ Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина».

Дитячі розваги від професійних акторів щовечора збирали біля сцени малюків та їхніх батьків на тематичні програми, цікаві розваги та активності.

Порадувала жителів міста і локація з будиночком вертепом, казковими сяючими оленями, а також цьогорічною цікавинкою -  автомобілем «Запорожець», розмальованим у стилі графіті.

Привернули увагу броварчан і незвичайні ялинки, які були надані Броварськими підприємствами і організаціями та, навіть, просто активною родиною нашого міста для участі у конкурсі «Лісових красунь». Більше аніж 1500 чоловік голосували за ялиночки та обрали переможницею ялинку Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради!

Під час проведення заходів містяни мали змогу побачити на великому екрані багато цікавого і корисного матеріалу про наше місто. Так, в тематичних програмах транслювались відео-матеріали, присвяченні святкуванню в Броварах Дня захисту дітей, дня міста і ролики з фестивалю «Місто щасливих людей». Окрім цього, багато організацій та просто мешканці міста надсилали свої відео-привітання, які можна було побачити на екрані.

У вихідні дні відбувались цікаві розважальні програми. За участі найактивніших чоловіків та жінок нашого міста відбулась програма «Хто зверху?» Гарний настрій, бурхливі емоції та щирий сміх – це лише частина тієї атмосфери, що панувала 22 грудня біля головної сцени міста.

Бурхливо і з безліччю конкурсів проходила і піжамна вечірка 29 грудня, що розпочалась о 18:00 і тривала до 19:30 год. Всі бажаючі мали змогу прийняти участь у змаганнях та вікторинах, а найактивніші прийшли в піжамах і прийняли участь у конкурсі на найкращий костюм. Переможців визначали і серед хлопчиків, і серед дівчат.

Феєричною була і новорічна ніч, коли виступи гурту переплітались з цікавими розвагами та запальними танцями.

Урочисте завершення 20-денного марафону та підведення підсумків відбулось 7 січня з урочистими привітаннями всі, хто приймав участь в активностях протягом всього святкування.

Броварська міська рада