WTF?
     
В Броварах діятимуть стаціонарні та мобільні пункти обігріву

У зв'язку з пониженням температури повітря в Броварах починають діяти пункти обігріву, які будуть забезпечувати людей, постраждалих від переохолодження, місцем для зігріву, гарячим чаєм та медичною допомогою, в разі потреби. Таке рішення міського голови з'явилось на офіційному сайті Броварської міської ради.

«Тут знаходиться пункт обігріву» - саме так будуть підписані такі стаціонарні пункти обігріву в Броварах, які будуть попереджувати випадки переохолодження людей у період низьких температур (-15 С та нижче) протягом зимового періоду.

 

 

Перелік об’єктів, на базі яких пропонується створення стаціонарних пунктів обігріву у 2019 році:

Також такі пункти обігріву можуть відкрити підприємства мережевої торгівлі міста «ФОРА», «ФОРУМ», «БОНУС», Мінімаркет «РЦ», «ВАРУС», «АТБ», «НОВУС», «СІЛЬПО», «МЕГАМАРКЕТ»

 

15.01.2019 року відбулись зміни у розпорядженні міського голови:
Рекомендувати голові Ради Громадської організації «Всеукраїнського об’єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» О.М.Чекмазу створити цілодобовий пункт обігріву за адресою: вул. Київська, 290А

Броварському районному управлінню ГУ ДСНС України в Київській області невідкладно, у разі виникнення надзвичайної ситуації, та при ліквідації аварійних подій в сфері життєдіяльності міста, а також при прогнозованому різкому зниженні температури повітря, вирішено забезпечити розгортання тимчасових мобільних пунктів обігріву (за окремим рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області). Тобто карта розгортання пунктів обігріву в Броварах може значно розширитись.