WTF?
     
Біля адміністративної будівлі Броварської міської ради піднімуть прапор військово-морських сил України

Відповідно до статті 140 Конституції України, статей 46 та 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки наших воїнів-військовополонених, які були ув’язнені країною-агресором в результаті подій на Азовському морі, враховуючи рішення координаційної ради учасників антитерористичної операції при виконавчому комітеті Броварської міської ради від 28.12.2018, виконавчий комітет Броварської міської ради вирішив підняти (до моменту звільнення з полону) біля адміністративної будівлі Броварської міської ради Київської області прапор військово-морських  сил України в знак підтримки полонених моряків в Азовському морі.

Відповідне рішення виконавчого комітету Броварської міської ради з'явилось на офіційній сторінці Броварської міської ради.

Нагадаємо, зранку 25 листопада 2018 року українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. 

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Усіх українців взяли від варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

Ряд міст України на знак підтримки військовополонених моряків в Керченській протоці вже підняли прапор військово-морських сил біля своїх адміністративних будівель. Серед них Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Житомир, Вінниця, Біла Церква, Тернопіль, Нетішин, Золотоноша, Луцьк та інші.

Станом на 14.01.2019 року прапор ВМФ вже майорів біля будівлі Броварської міської ради. Про це повідомив Дмитро Карпій.