WTF?
     
В с. Княжичі відбулась перша сесія новообраної сільради

В одній із минулих публікацій ми розповідали нашим читачам про виборчі баталії с. Княжичі та і взагалі про сучасне життя княжичан. Також ми анонсували першу сесію сільської ради після виборів. В соціальній мережі на сторінці Громадського Активу Княжич "ГАК" нарешті з'явилась інформація про першу сесію княжицької новообранної сільської ради.

Ганна Лук'яненко повідомляє слідуюче:

- Сьогодні, 11 листопада 2015 року, о 14:30 відбулася друга сесія Княжицької сільської ради VII скликання. Почали урочисто – з вручення посвідчень новообраним депутатам. Далі в спокійному режимі перенесли затвердження регламенту на наступну сесію і проголосували за порядок денний. І після цього вже почалося…
Основним питанням порядку денного було затвердження кількісного і якісного складу виконавчого комітету. Так, голова Віктор Петренко на законних підставах подав на розгляд 14 кандидатів у члени виконкому. Вкрай демократична позиція голови призвела до того, що затвердили лише 5 членів нового виконкому. Таким чином на разі маємо:
Голова Княжицького виконавчого комітету Віктор Петренко
Сектретар Роман Тітарєв
Члени: Анатолій Баранов, Лариса Дунаєва, Олександр Рубаник, Оксана Олійник, Юрій Углач.
Обрання інших членів виконкому відбудеться на наступній сесії у п’ятницю 20.11.2015 з подання на попередній розгляд депутатами.
Віддак, на разі в сільській раді три депутатські групи: група Громадського Активу, група Фірсова, група колишніх депутатів Ольги Касян – що одноголосно можуть проголосувати тільки за відкриття і закриття сесії.
Одним із новообраних депутатів Княжицької с/р є Руслан Миколайович Фірсов – молодший брат тепер вже районного депутата Ігора Миколайовича Фірсова, котрі фактично заїхали на імені батька-лікаря. Від самого початку Руслан Фірсов блокував роботу ради, виступаючи то проти представлення депутатам проектів рішень сесії, то проти законних повноважень голови подавати кандидатів на члени виконкому, і узагалі він проти, що голова сільської ради є одночасно ще й головою виконкому. А все тому що він затаїв щиру образу, бо йому не надали посади голови земельної комісії, або іншої якоїсь комісії, або якоїсь іншої впливової посади, що допомогло б йому будувати кар’єру в селі.
Порадували присутністю на сесії і наші новообрані депутати Броварської районної ради Ігор Фірсов і Микола Залозний. Також, вкрай неочікувано, завітала Ольга Касян, що під час перерви на обговорення кандидатур у виконком роздала «ЦУ» на те як і за кого голосувати.
Але проблеми людей не чекають і відкладати їх вирішення не можна. Тож депутатам доведеться миритися між собою і все-таки пришвидшити становлення стабільної роботи. Бо якщо нові обранці так будуть рухатися далі, то на виконання передвиборчої програми всіх без вийнятку депутатів і голови слід очікувати років через *надцять.

Також ми попросили прокоментувати перше засідання секретаря сільської ради с. Княжичі Тетеріва Романа:

Дякувати Господу, сесія пройшла нормально. Трохи опоненти з присутніх (не депутатів) покричали з метою розгойдування човна, та після невеличкої перерви усі заспокоїлися і у робочій атмосфері порядок денний (затвердження виконкому) був задоволений. Щоправда з 15 -ти місць ми проголосували всього 5, тому затвердження продовжиться на наступній сесії 20-го листопада. Наразі кількість членів виконкому ще не затведжено. В мене особисто є бажання зменшити цюкількість до 10-ти осіб.

А видавництво "At Brovary" і надалі буде слідкувати за життям с. Княжичі.