WTF?
     
Під Броварами браконьєри "спалились" через ДТП

05.01.2019 року на території Броварського району на трасі Київ-Чернігів між с. Залісся та с. Семиполки трапилась ДТП за участі позашляховика Toyota Land Cruiser.

Водій автівки не впорався з керуванням та "злетів" у кювет. В постраждалому автотранспорті було виявлено тушки диких тварин - лось та 2 косулі європейські. Також виявлена мисливська зброя та набої.

 

Про це повідомили на сторінці "Полювання українське" у соцмережі. 

Учасників дорожньо-транспортної пригоди каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до Броварської центральної районної лікарні. 

Журналісти видання «At Brovary» поспілкувались з головним мисливцезнавцем резиденції заповідника «Залісся» Пастернак Дмитром Анатолійовичем, який повідомив, що тварин було впольовано в Чернігівській області. В повідомлені було вказано, що полювання було здійснено в мисливському господарстві «Бересна».

 

Як повідомив нас Дмитро Анатолійович, дані тварини були впольовані незаконно. У постраждалих в ДТП мисливців була ліцензія тільки на полювання кабана дикого. І взагалі полювання на лося в Україні заборонено.

 

Мисливське господарство «Бересна» знаходиться на території Коропського та Сосницького районів Чернігівської області. 

Видання «At Brovary» зв'язались з директором даного мисливського господарства Карпушкіним Едуардом, який розповів, що цього дня дійсно було декілька компаній, які по ліцензії намагалися вполювати кабана дикого, але через нечищені дороги на території господарства вони рано, годин в дванадцять дня, зібралися та поїхали. Про впольованих двох косуль та лося пану Едуарду нічого не відомо.

Ситуацію нашому виданню більш-менш розвіяв мисливствознавець Семиполківського лісництва ДП «Київське лісове господарство» Коновальчук Володимир Вікторович, який і розмістив у мережу фейсбук пост про даний випадок.

- Відразу скажу, що справа про даний випадок браконьєрства під контролем Головного управління лісового та мисливського господарства. Насправді ці мисливці їхали двома автомобілями і вони дійсно вели незаконне полювання в Чернігівській області в мисливському господарстві «Бересна». Його директор та єгері можуть це заперечувати, бо це відкриття справи по їхньому господарству не в їх інтересах.

Є інформація , що ці чоловіки вже біля п'яти років їздять на полювання в мисливське господарство «Бересна». Дуже в багатьох подібних випадках браконьєри платять гроші єгерям та директорам та полюють на будь-яку здобич, яка попадеться під приціл. Як було в цьому випадку, буде виясняти слідство.

05.01.2019 року близько 22:00 один з автомобілів з мисливцями попав в дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої транспортний засіб перекинувся. Всі крім водія пошкодженого автомобіля покинули місце аварії на іншому автомобілі.

Наразі цим випадком буде займатись екологічна інспекція України, а також всі матеріали по цьому випадку будуть переданні до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області. Хочу також сказати, що полювання на козулю європейську дозволено тільки по ліцензії, сезон полювання на яку закінчується 1-го січня. А лось взагалі занесений до Червоної Книги і полювання на цей вид тварин несе за собою кримінальну відповідальність, - розповідає Володимир Вікторович.

Видання «At Brovary» буде слідкувати за ходом слідства по даному факту браконьєрства та інформувати наших читачів про його результати.