WTF?
     
"Новорічні привітання" для мешканців "Лісового кварталу" в Броварах. Чотири пограбовані квартири в одному будинку.

Зустріч та святкування Нового 2019 року не всім принесли позитивні емоції, радість та щастя.  Жителі одного з під’їздів будинку по Київській, 243, що в житловому кварталі “Лісовий квартал”, з початку року живуть в страху, так як їхні оселі нещадно обкрадають. На сьогодні відомо про чотири пограбованих помешкання.

Як розповідають потерпілі, зазіхнули тільки на гроші і ювелірні вироби, навіть дорогу техніку та коштовні годинники не брали. Про першу крадіжку стало відомо 1-го січня, а 6-го про четверту і мешканці не впевнені, що це остання, так як міток на квартирах було чимало, а ще не всі повернулися в свої оселі після новорічних свят та подорожей.

 

Журналісти, поспілкувавшись з мешканцями, чиї квартири постраждали від рук злочинців, дізналися, що в роботу правоохоронних органів, на жаль, вони не дуже вірять.

” В мене склалося враження, що хід розслідування, якийсь занадто уповільнений і з такими темпами, скоріш за все, зайде в тупик… Ми виявили, що нашу квартиру пограбовано 1-го січня, приблизно о 17:00, відразу звернулися до правоохоронних органів. Потім почали з’являтися і інші потерпілі. Нам сказали, що на наступний день призначать слідчого, але…”, - розповідає Віталій, чию обкрадену квартиру виявили першою.

З причин відомих тільки поліції, слідчого призначили не відразу, а 3-го січня, але він весь день був зайнятий більш важливими справами, то був на нараді, то ще десь і зустрітися з потерпілими не міг, а час спливав. Почалася активна фаза роботи слідчого тільки 4-го січня.

 

“З такою сумою коштів, яка опинилася на руках у крадіїв, вже можна бути десь далеко. Можливо злодії вже за кордоном, чи в Криму. А поліція тільки 4 січня (!!!) вилучила відео і сподіваємося, що хоча б його переглянула”,- припускає Віталій.

Виникає питання: “Чому тільки четвертого січня спромоглися взяти відео, якщо це, мабуть, перше, що потрібно було зробити?”.

“Зараз коли вже все сталося, звісно потрібно сподіватися тільки на позитивний результат розслідування, але хотілося, щоб і профілактичні заходи від правоохоронців проводилися щодо запобігання таких злочинів”, – ділиться Сергій, власник ще однієї з пограбованих квартир.

Дізнавшись, що мешканці звернулися зі своєю бідою до місцевого депутата Андрія Саука, журналісти намагалися взяти і в нього коментар, але слухавку пан Андрій не брав і не
перетелефонував, є тільки інформація, що він порадив створити ОСББ.

 

Майже всі мешканці під’їзду розповідають про чотирьох молодих чоловіків, які орендували одну з квартир, з 29-го грудня по 2-ге січня, так би мовити для зустрічі Нового року, і не виключають, що саме вони і причетні до пограбувань.

“Взагалі, в будинках ЖК “Лісовий квартал”, та напевне й інших новозбудованих кварталів міста, є велика кількість квартир, що здаються в оренду, як на довгий час, так і подобово, тому потрібно бути дуже уважними до своїх нових сусідів”, – радить пані Ольга, мешканка будинку 243 по вулиці Київська.

На сьогодні, все що зроблено правоохоронцями, то це опитано потерпілих та їх сусідів.

Інформаційна агенція «Погляд»