WTF?
     
Броварського учня, якого в кінці осені уразило електрострумом, вже місяць лікують в американській лікарні

З'явились новини з Бостону, де проходить курс лікування після ураження електрострумом на залізничному вокзалі, броварчанин Євгеній Агабеков. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила мама дев'ятикласника.

- Пройшов вже місяць як Женя був відправлений в Бостон (США). Висловлюю подяку Генадію Фузайлову, що прийняв Женю і забезпечив безкоштовним лікуванням у клініці Бостона (США).
За цей місяць Жені було проведено чимало операцій з пересадки шкіри, а також пройдено багато різних процедур.
На сьогоднішній день Женю відкрито з боксу (капсули) та переведено до палати інтенсивної терапії, так як є невеликі частини тіла, які ще не перекриті. Наразі лікарі спостерігають за хлопцем.
Через тиждень або два, лікарі повідомлять остаточно, потрібно ще робити пересадку шкіри, або загоєння відбувається самостійно. Температура тіла Жені в даний момент - 37,5.
Є і приємні моменти: він сидить самостійно, з ним працюють фізіотерапевти, від нього сьогодні відключили крапельниці, залишили тільки крапельницю з харчуванням та з знеболюючим. Тепер ліки він приймає сам,
- розповідає  Тетяна Грицаєнко, мама постраждалого.

Нагадаємо, 24-го листопада 2018 року в Броварах на залізничному вокзалі від ураження електрострумом постраждав учень Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7. 

14-річний Євгеній Агабеков отримав 50 % термічних опіків ІІ-ІІІ ступеню. На перевезення до Бостону було зібрано близько 80 тис. доларів. На початку грудня 2018 року постраждалого хлопця спеціальним літаком доставили до Сполучених Штатів Америки.