WTF?
     
В Броварах з дитячої лікарні зникла 12-річна дівчина

Броварським відділом поліції встановлюється місцезнаходження малолітньої МОЛЬКО ВАЛЕРІЇ, 12 років, яка 03.01.2019 близько 20:15 залишила палату Броварського центру «Дитяча лікарня», що по вул. Ярослава Мудрого, 47, в м. Бровари і наразі її місце перебування невідоме.


Прикмети: на вигляд 14-16 років, зріст 160 см, худорлявої статури, волосся світло-русяве, довжиною ззаду до шиї, попереду подовжене та зачесане на бік, фарбоване в рожевий колір, очі голубі, губи середні.
Одягнена: куртка чорного кольору (пуховик) довжиною до стегон, із металевими застібками, з капюшоном обшитим хутром рудого кольору, штани чорного кольору в обліпку, чоботи зимові «УГГІ» коричневого кольору.

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження дівчини, повідомляти за номером спецлінії поліції "102" або 097-759-43-24.

Нагадаємо, що 31 березня 2018 року Молько Валерія вже покидала свою домівку в с. Шевченкове, Броварського району. Тоді дівчинку знайшли ввечері 22 квітня в с. Макарове Золочівського району Харківської області. І це вже навіть не друга спроба неповнолітньої Валерії покинути домівку. У грудні 2017 року після спроби втекти з дому, дівчину поліція шукала майже добу.

Розшук дітей ГУНП в Київській області за сприяння ПрАТ Київстар