WTF?
     
Маленьких броварчан запрошують взяти участь у конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Віфлеємська зірка»

Управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради, ГО «Духовність» щиро запрошують дітей від 8 до 16 років взяти участь у конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Віфлеємська зірка», який відбудеться у період з 28 грудня 2018 по 10 січня 2019 року!
Журі конкурсу визначать 10 найкращих робіт маленьких художників!
Переможці конкурсу отримають подарунки.
Всі малюнки, що відображатимуть тематику конкурсу, будуть передані до виставки дитячих малюнків, яка відбудеться 13 січня 2019 року під час проведення фестивалю духовної творчості «Віфлеємська зірка».
Малюнки учасників Конкурсу можуть бути використані для передачі до дитячих будинків, реабілітаційних центрів, соціальних закладів тощо.

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО КОНКУРС ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ МАЛЮНКІВ

«Віфлеємська зірка»

Організатори конкурсу: Управління освіти і науки Броварської міської ради, відділ культури Броварської міської ради, ГО «Духовність». Конкурс проходить в рамках фестивалю духовної творчості «Віфлеємська зірка» та приурочений Різдву Христовому.
Мета конкурсу: Сприяти духовному розвитку підростаючого покоління, виховання любові та поваги до ближнього, до України, надання дітям можливості реалізації власних духовних творчих здібностей.
Учасники конкурсу: Діти міста – вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти та культури, вихованці недільних шкіл релігійних громад ГО «Духовність».
Строки проведення: Конкурс проводиться з 28 грудня 2018 по 10 січня 2019 року.

Вимоги до конкурсних робіт:

  1. Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально.
  2. Техніка виконання конкурсних робіт обирається автором на власний розсуд.
  3. Предмет фестивалю: малюнки на тему православні свята; біблійні сюжети; храм; моя сім'я.
  4. Розмір конкурсної роботи має бути форматом не менше А-4 (297x210).
  5. Конкурсна робота маркується на лицевій стороні етикеткою, віддрукованою на комп’ютері (розміром 5х10 см), з інформацію: назва роботи, техніка виконання, прізвище і ім’я виконавця роботи, вік, навчальний заклад, контактній телефон.
  6. Надіслані конкурсні роботи оформлюються рамками, паспарту, наклейками, надписами та ін.
  7. Робота надається на конкурс разом з заявкою (Додаток).

Нагородження: Переможці та учасники конкурсу нагороджуються подарунками – дипломами та духовною літературою під час проведення фестивалю.
Результати будуть оприлюднені на офіційному сайті Броварського міського відділу культури та на сторінці відділу культури у FB.

Заявка на участь у конкурсі: Заявка на участь у конкурсі надається до 10 січня 2019 року на електронну пошту відділу культури Броварської міської ради kulturabr@ukr.net або за поштовою адресою: бульв. Незалежності, 4, відділ культури Броварської міської ради.
До заявки додаються: ідентифікаційний номер учасника або одного з батьків, згода на обробку персональних даних. 
Контакти для довідок: (04594) 5- 10- 61, E-mail: kulturabr@ukr.net

Відділ культури Броварської міської ради