WTF?
     
Смерть від алкоголю, ножові конфлікти та пограбовані квартири. Криміногенна ситуація в Броварах та районі за останній період

31.12.2018 року в Броварській лікарні помер 26-річний броварчанин, який поступив даний медичний заклад з діагнозом отруєння невідомими речовинами, переохолодження, кома.

Сусід розказав, що 30.12.2018 року померлий з невідомою особою вживали алкогольні напої. Наступного дня сусід намагався розбудити потерпілого, але той вже був в комі. Викликав відразу швидку допомогу. Також стало відомо, що померлий часто вживав алкогольні напої та хворів на епілепсію.

Ще одна раптова смерть трапилась в перший день 2019 року в Броварах по вул. Олімпійська, 2. Померлим виявився 30-річний місцевий мешканець. Ознак насильницької смерті на місці виявлено не було. Тіло померлого чоловіка було відправлено на судмедекспертизу.

В с. Гоголів, Броварського району з будинку, в якому ніхто не жив, протягом двох місяців шляхом вільного доступу було вкрадено чавунну батарею, два старих телевізори, декілька DVD-плеєрів та швейну машину. Свідки відсутні. Ведеться слідство.

В ці дні обікрали ТРЦ "Термінал". 23-річний мешканець с. Перемога, що під Броварами, здійснив в супермаркеті крадіжку зимових черевиків вартістю 1400 грн.

За 10 хвилин до Нового Року на лінію «102» надійшло повідомлення про ножове поранення в с. Княжичі. Як виявилось за "класичним сценарієм" два брата готувалися зустріти Новий Рік та під дією алкогольного сп'яніння в ході суперечки один з братів порізав ножем обличчя іншому. Відразу було викликано лікарів, які надали потерпілому медичну допомогу.

Ще одне ножове поранення було зафіксоване в с. Шевченкове, Броварського району. До приїзду карети швидкої допомоги винуватець залишався на місці злочину.
Також в ці дні в Броварах не обійшлось без пограбувань квартир.

Так, в період з 30.12.2018 по 01.01.2019 невідомі особи здійснили крадіжку в одній з квартир по вул. Марії Лагунової, 13. Не дивлячись, що квартира знаходиться на другому поверсі, злочинці проникли в квартиру через балкон та викрали ноутбук, спінінг, перфоратор та машинку для стрижки.

Також в цей же період злочинці пограбували квартиру в ЖК "Лісовий квартал" по вул. Київська, 243. Було викрадено золоті прикраси, та грошові кошти у розмірі 3000 євро та 6800 дол.

По всім злочинам відкриті кримінальні справи. Ведеться слідство.