WTF?
     
«Фальстарти» водіїв броварських маршруток №403 ледь не коштували життів їх пасажирів

28.12.2018 року, в Броварах маршрутка протягла пасажира по дорозі. Про це написала Олена Ковальчук.

Інцидент стався в маршрутці №403 (ст. М. "Лісова" - м Бровари) на зупинці "Інтернат". Пасажирка виходила з салону через задні двері. У цей момент водій закрив її, прищемивши дівчині волосся і руку, і почав рух. В результаті пасажирку протягнуло по землі кілька метрів, поки інші люди не закричали водієві зупинитися.

Шокованій дівчині відразу допомогли піднятися перехожі. Вона, кульгаючи, підійшла до зупинки, але сам же маршрутник на випадок ніяк не відреагував. Він навіть не поцікавився, чи потрібна постраждалій допомогу, не вийшов з автобуса і поїхав далі по маршруту.

  

Даний маршрут належить перевізником ТК "Автозоюз", директором якого являється Возняк Сергій Михайлович.

Як згодом повідомили у соцмережі, постраждала дівчина все ж таки вийшла на водія.


Виданню "At Brovary" розповів один з мешканців Броварів, що схожий випадок з ним трапився близько року тому. Чоловік має невиліковну хворобу опорно-рухового апарату та пересувається за допомогою або милиць, або ковіньки. Водій маршрутки 403 на зупинці по вул. Гагаріна біля супермаркета "Варус", не дочекавшись, поки пасажир повністю покине салон пасажирського транспортного засобу, закрив двері, тим самим защимив одну ногу в дверях. Плигаючи на хворій нозі за маршруткою по тротуару, переляканий пасажир намагався втриматись на ній. Завдяки крикам пасажирів, що перебували на зупинці, водій все ж зупинився, але, сховавши своє посвідчення, називати своє призвіще він відмовився. Що цікаво, то самі пасажири цієї маршрутки підняли ґвалт на постраждалого чоловіка, який сказав, що викликає поліцію. Решта пасажирів поспішали, хто на роботу, хто в інститут, хтось по своїм справам... 

Ще один ідентичний випадок трапився 27.12.2018 року.

Останнім часом броварські маршрутки все частіше потрапляють в хроніки не тільки місцевих новин, але і центральні ЗМІ періодично згадують та таким чином "піарять" наше м. Бровари.