WTF?
     
З боку Броварів до Києва заїжджає найбільше авто в ранкові години пік (МАПА)

Ця схема показує кількість транспортних засобів, умовно приведених до "легкового автомобіля" (більші за розміром машини рахуються за вищим коефіцієнтом).

Це - машини, що в’їжджають на територію міста Києва в ранкову годину "пік" (07:00-10:00).

Максимальну кількість транспортних засобів зафіксовано на Броварському проспекті (13296 прив. од.), при в’їзді на проспект Перемоги (12879 прив. од.) та на Бориспільському шосе (11019 прив. од.).

Величину інтенсивностей було визначено на основі натурних обстежень, які було проведено спеціалістами КО "Київгенплан" спільно зі студентами факультету урбаністики та просторового планування КНУБА.

За одиницю вираження інтенсивності прийняті натуральні одиниці (авт / год) і приведені (од / год). Натуральними одиницями є різні види транспорту. За наведену одиницю вимірювання став легковий автомобіль, інші транспортні засоби наводяться до легкового автомобіля за допомогою коефіцієнтів приведення.

В соцмережах люди скаржаться, що не дивлячись на завантаження в'їздних вузлів до столиці, водії не мають розвантажуючих парковок, замість яких чомусь будують торгівельні центри.

КО "Генеральний план Києва"