WTF?
     
Броварський тренер з дружиною та дітьми опинились в сніговому полоні. Ночували в заметі серед поля (ВІДЕО)

 

 

Днями Україну накрив сніговий циклон. У трьох областях було обмежено рух, 479 населених пунктів залишилися без світла.

В четвер вранці рятувальники нарешті змогли відзвітувати - негода переможена, дороги від снігу розчищені.

- Станом на 07.00 27 грудня рух автомобільного транспорту на автодорогах забезпечено. Проблемні ділянки на автодорогах М-03 Київ - Харків і Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя - Маріуполь розчищені. Важку інженерну техніку ДСНС України та снігоприбиральна техніка облавтодорів продовжують чергувати та працювати на місцях можливого ускладнення руху, - повідомляють рятувальники.

Однак ще добу тому ситуація не була такою спокійною. Попри всі зусилля, зі снігових заметів відразу врятувати вдалося не всіх.

Тренер з боксу Броварського училища фізичної культури Сергій Тюрін разом з дружиною та двома дочками-школярками опинився в незавидному стані. Він їхав рано вранці в рідні Бровари з Полтавської області, але, проїхавши село Крива Руда, застряг. А сніг падав без перестанку, дорога зникла, автомобілі не могли пробитися через замети, утворився затор. Через кілька годин в сніговий полон потрапило близько 50 автомобілів: фури, "газелі", вантажівки, легковики. Сніг безжально замітав дорогу, і навіть двері легкових автомобілів вже не можна було відкрити - їх доводилося відкопувати лопатами.

- За 30 годин мого простою я не побачив жодного бульдозера, який зміг би впоратися з завданням, тільки величезні КрАЗи, які могли допомогти великим авто. Старі ЗІЛи рятувальників - взагалі жесть. Один через сто метрів після буксирування сам застряг. Потім вибрався, але у нього закінчувався бензин. Водій сказав, що, на жаль, наше авто потягнути не може, забрати моїх дружину та дітей теж не може, оскільки холодно в машині. Обіцяв повернутися за допомогою. Більше я його не бачив. Обіцяний бульдозер не приїхав ні ввечері, ні на наступний день, довелося ночувати в авто, і таких машин було не менше 50-ти, - розповідає броварчанин Сергій Тюрін.

  

Вранці родину Тюріних напоїв гарячим чаєм та пригостив сніданком водій фури на ім'я Сергій. Він теж стояв у заметах, і, як у будь-якого запасливо далекобійника, у нього була їжа.

Також положення врятувало те, що автомобіль був заправлений бензином під зав'язку, тому груба змогла гріти їх всю ніч. Пощастило і з температурою, вона в ту ніч не перевищувала 6 градусів морозу.

Вибратися зі снігової пастки броварському тренеру вдалося, коли сніг затих і військові КрАЗи почали пробивати дорогу та поступово витягувати машину за машиною. Але, за словами Сергія, на 10-кілометровій ділянці дороги в цій місцевості не було видно слідів снігоприбиральної техніки.

Цікаво й те, що під Криву Руду на виручку приїхало лише одне відділення ДСНС з Глобино, яке знаходиться в 40 км від місця замету. Тож не дивно, що бензину у бійців залишалося зовсім небагато.

Комсомольська правда в Україні