WTF?
     
Чоловік згорів у власному будинку, відкритий перелом на роботі, крадіжки квартир та гаражів та знову наркотики. Що останнім часом відбувалось в Броварах та районі

25.12.2018 року в с. Гоголів по вул. Київська у власному будинку згорів 57-річний місцевий мешканець. Про це повідомив брат загиблого Віктор. За його словами він бачив, як брат виносив речі з палаючого будинку. Викликавши рятувальників, Віктор намагався врятувати брата, але через вогонь, який охопив увесь будинок, не зміг зайти в палаючу будівлю.

Також в цей день на хлібзаводі, що в Броварах по вул. Металургів, перебувавши на своєму робочому місці, 43-річна мешканка смт. Бобровиця Чернігівської області отримала виробничу травму, в результаті  якої постраждалій діагностуали відкритий перелом правого передпліччя.

24.12.2018 року в Броварах  по вул. Марії Лагунової групою реагування патрульної поліції було зупинено 25-річного місцевого мешканця, в якого було виявлено, а згодом вилучено паперовий пакунок з порошковою речовиною амфетамін вагою близько 0,3 грам. Як пояснив затриманий, даний пакунок він знайшов у під'їзді будинку.

В цей день в м. Бровари по вул. Степана Бандери працівниками поліції було зупинено чоловіка 1982 р.н., в якого при собі було виявлено, а згодом вилучено поліетеленовий пакунок з речовиною рослинного походження схожим на канабіс. Як пояснив затриманий, дану речовину він знайшов в селі Семиполки.

В Броварах в одному з гаражів, що по вул. Степана Бандери відбулась крадіжка майна. Викрали велосипед, зварювальний апарат та шліфувальну машинку. Помітив відкритий гараж сусід, який і зателефонував власнику.

Також 24.12.2018 року крадії дісталися до одніє з квартир по вул. Грушевського 1-А. Скористувавшись відсутністю власників квартири, грабіжники через вікно на першому поверсі проникли до приміщення та здійснили крадіжку золотих та срібних прикрас та грошових коштів у розмірі 8 тис. грн. та 70 у.о. За словами мешканців, грабіжників хтось злякав.