WTF?
     
Вифлеємський Вогонь Миру, велосипедна інфаструктура Броварів, бюджет міста та інше. Чим закінчилась остання сесія БМР у 2018 році.

20.12.2018 року відбулась остання сесія Броварської міської ради цього року. Про це  повідомляє міський голова на своїй сторінці у фейсбуці. Перед початком засідання представники броварського осередку Пласту передали місту Вифлеємський Вогонь Миру. Це створило на початку дня передсвяткову атмосферу. Після такої доброї події, депутатський корпус взявся до справ. 
На своїй сторінці мер Броварів Ігор Сапожко озвучив кілька рішень, які знайшли сьогодні депутатську підтримку.

Депутати більшістю голосів підтримали ряд змін до вже діючих міських програм та прийняли і продовжили ряд програм на наступний фінансовий рік. Відтепер маємо нову програму розвитку та збереження зелених зон міста на 2019-2023 рр. Відповідно до програми, планується збільшити територію зелених насаджень у Броварах на 116 га. Також цією програмою передбачається акція «Подарував життя — посади дерево», у рамках якої, при народженні дитини, батькам пропонуватимуть на території парків висадити іменний саджанець на алеї «Зростаємо разом». Думаю, це хороше рішення.

Також сьогодні ухвалено загальноміську Програму з облаштування та розвитку велосипедної інфраструктури у м.Бровари на 2019-2023 роки.

Завдяки сьогоднішньому рішенню депутатів в нашому місті буде створено нове комунальне некомерційне підприємство «Броварська стоматологічна поліклініка».

І головне - Новий рік Бровари зустрічатимуть з Бюджетом 2019. Виконання основних програм, що охоплюють усі сфери життєдіяльності міста, сподіваюсь, забезпечить сталий розвиток міської інфраструктури, впевнений рух до зростання добробуту та благополуччя кожної броварської родини. 
Бюджет Броварів на 2019 в цифрах: 

  • доходи місцевого бюджету заплановано у сумі 1 млрд. 350 млн. 373 тис. 299 грн.
  • видатки визначені у сумі 1 млрд. 350 млн. 374 тис. 299 грн., у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 1 135 707 599 грн. та видатки спеціального фонду - 214 666 700 грн.

Депутат Броварської міської ради Олег Берестовий відразу після закінчення сесії прокоментував все, що відбувалось в сесійній залі.