WTF?
     
Вихованка Броварського вищого училища фізичної культури Наталія Ляпіна може стати головним тренером жіночої збірної України

Відбулось засідання Президії Федерації гандболу України, на якому розглядались підсумки виступів жіночої збірної.  Наша команда у відборі на чемпіонат світу-2019 не зуміла вийти з кваліфікаційної групи. ФГУ ухвилила рішення звернутись до Мінистерства молоді України із пропозицією про призупинення дії контракту головного тренера збірної Бориса Чижова. Нагадаємо, Борис Миколайович очолював національну команду з липня 2016 року. 

 

На посаду нового головного тренера  ФГУ пропонує кандидатуру Заслуженного майстра спорту, олімпійської призерки Наталії Ляпіної. Рішення про призначення прийматиметься Мінистерством молоді та спорту України. 

Наталія Ляпіна народилась у 1976 році і є вихованкою Броварського вищого училища фізичної культури. Грала на позиції лівої крайньої, була капітаном національної збірної. Серед клубів, за які виступала Ляпіна  «Автомобіліст» (Бровари), «Спартак» (Київ), «Мотор» (Запоріжжя), «Податкова академія» (Ірпінь), «Альмерія» (Іспанія). У складі збірної України Наталія Ляпіна завоювала бронзу Олімпійських ігор-2004 в Афінах, а також доходила до півфіналу чемпіонату світу-2003 року у Хорватії. 

Після завершення кар`єри гандболістки Наталія Ляпіна працює тренером у ДЮСШ міста Броварів та бере активну участь у заходах Національного оліміпійського комітету. 

Федерація гандболу України