WTF?
     
Святий Миколай запалив Головну Ялинку Броварів та дав відлік Новорічно-Різдвяним гулянням

19.12.2018 року о 18:00 в Броварах в парку "Перемога" біля арки розпочалась святково-новорічна програма, яка буде тривати до Різдва Христового. 

Організатори святкування обіцяли розпочати програму "БроРік" з дитячої вистави, але свято відчувалось ще за декілька годин раніше. Мешканці та гості міста з дітлахами зібрались біля головної сцени міста та Майдані Свободи завчасно. Тільки надворі стемніло, головний Майдан перетворився на сяючий острів.

 

Святкова ілюмінація простягалась до арки в парку "Перемога" під якою і розташувалась головна сцена м. Бровари. Гірляндами прикрасили усі маленькі дерева на площі. Почепили їх між ліхтарями біля Майдану Свободи. Засяяли також стовбури дерев, що ростуть біля «Новорічного містечка». Сяяло все, та не все... Дві ялинки (жива та ілюмінаційна) одиноко "темно мовчали" та чекали на своє запалення.

 

До 18:00 біля сцени зібралось чимало дітлахів зі своїми батьками, яких зовсім не лякав підступний морозець. 

Ведучий Дмитро Бурундуков та студія дитячих свят "ОйКа" розпочали показувати казку "Вартові чарівної брами", головними героями якої були символ Броварів домовичок Бро та винуватець свята - Святий Миколай. Після боротьби з лиходіями, Бро все ж таки вдалося допомогти Святому Миколаю дістатись нашого міста та запалити головну ялинку.
Було видно, що дітлахам дуже сподобалось, відчувалась "ялинково-мандарино-серпантинова" аура.

 

Після годинної казки, Святий Миколай запалив головну та ілюмінаційну ялинки міста. Також світлова ілюмінація засяяла на адміністративній будівлі та будівлі Броварської міської ради.
Відкрили «Новорічне містечко» – десяток торговельних майданчиків вздовж алеї, що веде до парку. У дерев'яних хатках гостям зимових гулянь пропонують гарячі страви, м'ясо, солодощі та міцні напої. За глінтвейн доведеться віддати 50-70 гривень. Безалкогольний напій можна купити за 30-40 гривень.

 

Поласувати гарячим супом можна за 50 гривень, а варениками за 25 гривень. Любителі шашлику також знайдуть собі втіху для  свого шлунку. Курячий шашлик та шашлик зі свинини гостям "Новорічного містечка" обійдеться за 60 гривень (100 гр.), а шашлик з яловичини за 70 гривень. Все, як кажуть, будь-який каприз за ваші гроші.

 

Також були помічені верхові коні, на яких будь-хто може прогулятись верхи святковою алеєю. Габріель та маленька Люся за 50 гривень прокатають вас під святкове сяйво Майдану Свобода та алеєю, яка веде до парку "Перемога". 

 

Працівники поліції та служби охорони чергували не тільки біля сцени, але і по всій території Майдану Свободи та парку "Перемога".

Свята в Броварах тільки починаються, тому, мабуть, це ще не всі цікавинки, які броварчани зможуть побачити не тільки в парку "Перемога" та Майдані Свободи, але в інших куточках нашого міста.