WTF?
     
У фінальній грі Київщини «ПП Пухівські приколісти» отримали перемогу у номінації «За артистизм та виконавську майстерність» (ВІДЕО)

18 грудня в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулась фінальна у цьому році гра обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу для учнівської молоді «Обери майбутнє».

Вболівальники та гості щиро вітали учасників – фіналістів з п’яти куточків Київщини. Адже право змагатись у фіналі вони вибороли у запеклій боротьбі під час відбіркових та півфінальних ігор.

 

Про професії за допомогою гумору, пісень, танців розповідали учасники команд «ПП Пухівські приколісти» з Броварського району, «FT Бемс» з Володарщини, Богуславські «Добрий вечір», «Час Пік» з Макарівського району та Переяслав-Хмельницькі учасники команди «ВООМ». На розгляд глядачів та журі представили різноманітні професії – тракторист, вчитель, логістік, журналіст, лікар та безліч інших.

Вдало обрати свою майбутню професію, завжди лишатись оптимістами та професіоналами побажали учасникам команд почесні гості заходу. Привітали фіналістів директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, керівник ПП «Земля Переяславщини», депутат Переяслав-Хмельницької районної ради Олександр Ярема, заступник міського голови м. Переяслав-Хмельницький Валентина Губенко.

За результатами оцінювання кубок ГРАН-ПРІ виборола команда «ВООМ» з м. Переяслав-Хмельницький. Але жодна з команд не залишились без нагороди. Перше місце отримала команда ««FT Бемс», друге – команда «Час Пік» з Макарівського району, а бронзові медалі повезли у Богуслав учасники команди «Добрий вечір». «ПП Пухівські приколісти» отримали перемогу у номінації «За артистизм та виконавську майстерність».

КОДА

Відео: Олександра Назаренка