WTF?
     
Правоохоронці Броварщини викрили чергову злочинну схему вимагання неправомірної вигоди у сфері землеустрою

Оперативники управління захисту економіки Київщини під процесуальним керівництвом військової прокуратури Центрального регіону України та спільно з працівниками Слідчого управління поліції столичної області в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, задокументували злочинну схему вимагання та отримання посадовими особами неправомірної вигоди Калитянської об’єднаної територіальної громади .

Правоохоронці на місці злочину затримали 35-річного посадовця – заступника селищного голови, який вимагав та отримав частину неправомірну вигоду в сумі 2300 доларів США через посередника-адвоката. 
Іншу частину неправомірної вигоди в сумі 500 тисяч гривень фігуранти отримали під виглядом благодійної допомоги, але фактично планували використати на власний розсуд.

Грошові кошти вимагали у представника юридичної особи одного з товариств за прийняття на сесії селищної ради позитивного рішення про затвердження проекту землеустрою щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 5 га. для розміщення складських приміщень.

 

Наразі за місцем роботи та проживання посадовця, якого затримано у порядку ст. 208 КПК України, тривають обшуки.

Також під час проведення обшуку у службовому кабінеті одного з начальників Калитянської об’єднаної територіальної громади виявлені та вилучені гроші в сумі 5 тисяч гривень, які були передані в якості неправомірної вигоди за погодження проекту землеустрою. На даний час вирішується питання щодо затримання 50-річної посадової особи в порядку ст. 208 КПК України. Тривають слідчі дії.

Поліція Київської області