WTF?
     
В Броварах пройшов Кубок Київської області організації ФСТ «Спартак» з легкої атлетики

15 грудня  в  легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищого спортивного резерву відбувся Кубок Київської області організації ФСТ «Спартак» з легкої атлетики за програмою 4 борство : біг 60м, біг 200, 300,400, стрибки у довжину, штовхання ядра серед юнаків та дівчат у наступних вікових групах 2003-2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 то молодші.

У змаганнях брали участь вихованці Дитячої юнацької спортивної школи відділу фізичної культури та спорту, а також вихованці спортивного клубу «Олімпік» м. Бровари.

Всього було понад 90 учасників. Усі спортсмени були нагороджені медалями, грамотами та солодкими подарунками. Організаторами змагань були відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради та обласна організація ФСТ «Спартак».

У змаганнях за нагороди змагалися 90 спортсменів, 2003 року народження та молодші. Сама ж програма змагань передбачала стрибки у довжину, метання м'яча, біг 400-300-200 м відповідно вікових груп, а також загальний залік чотири- та триборства.
На святковій церемонії відкриття з привітальним словом виступили директор БВУФК Олександр Чигирин, в.о. голови Київської обласної організації ФСТ "Спартак" Надія Шарпило, головний фахівець відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Микола Лисенко, заступник директора ДЮСШ №2 Оксана Романюк.

Всі учасники, а також організатори змагань отримали неймовірні емоції, змагальний досвід та досвід дружності і згуртованості команди, взаємопідтримки, самоаналізу над своїми помилками та захватом від своїх особистих рекордів. Тренери захоплювалися різноманіттям почуттів своїх вихованців та неперевершеною атмосферою свята та бурхливих емоцій.
Для нагородження переможців та призерів був задіяний весь організаційний комітет. Всі учасники традиційно отримали подарунки, медалі та дипломи відповідних ступенів.
Змагання відбулись завдяки одній згуртованій команді, яка прагне до високого організаційного рівня проведення змагань, розвиває спорт, пропагує здоровий спосіб життя, фанатично кохає Королеву спорту, популяризує спорт та сприяє розвитку здорового населення засобами фізичної культури і спорту. Товариство "Спартак" щиро вдячні всім причетним за співпрацю: «низький уклін за ваші зусилля та віддану працю!»

Броварська міська рада