WTF?
     
«Електронний кабінет пацієнта» у Броварах: підсумки за рік

17 грудня у приміщенні зали засідань виконкому відбулася презентація проекту для медичних закладів міста Бровари «Електронний кабінет пацієнта». На заході були присутні заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова, головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, депутати Броварської міської ради та лікарі БЦПМСД.

 

Заступник директора ТОВ «АЛТ Україна ЛТД», керівник напрямку з інформатизації закладів охорони здоров’я Вадим Терентюк представив присутнім короткий річний звіт щодо запровадження системи «Електронний кабінет пацієнта» у Броварах та наголосив на тому, що наше місто показує унікальний приклад вдалого та високопрофесійного підходу до революційного процесу переходу в інформаційний режим роботи, а також представив медикам новий проект «Електронний рецепт», що має запрацювати в Україні з лютого-березня 2019 року. Однак, розпочати поступову  апробацію даного проекту можна вже зараз і Бровари якнайкраще підходять для створення своєрідного експериментального майданчика.

Спілкування продовжилося в режимі «питання-відповідь», де медики могли обговорити з розробниками програми певні проблемні моменти.

Броварська міська рада