WTF?
     
Лекція про правильне харчування для людей поважного віку Броварів

Для того, щоб бути здоровим, необхідно людині докладати певних зусиль і знань. Але, на жаль, мало людей, котрі правильно піклуються про своє здоров'я. Старіючий організм необхідно підтримувати.

  

З метою підвищення рівня знань студентів поважного віку про правильне харчування університетом третього віку 14 грудня 2018 року в приміщенні міського клубу була проведена лекція про харчування, яке є потужним фактором, та справляє як позитивний так і негативний вплив на здоров'я.
Старший науковий співробітник інституту геронтології ім. Д.Ф.Чеботарьова НАМН України Тетяна Ігорівна Вялих ознайомила студентів з основними принципами раціонального харчування для людей старших вікових груп. Студенти дізналися про збалансованість в харчуванні білків, жирів і вуглеводів для літнього віку, які продукти, овочі та фрукти особливо корисні і коли їх вживати в цьому віці. Тетяна Ігорівна підкреслила, що важливим доповненням до правильного харчування є достатня фізична активність, щоб всі прагнули до того, щоб індекс маси тіла не перевищував показник 2,5.

Всі ці знання важливі для нас в зв'язку з тим, що структура і режим харчування впливають на роботу всіх систем організму та регулюють біологічні ритми. Адже ми хочемо підтримувати своє здоров'я на хорошому рівні, а коли людина здорова, у нього і гарний настрій та виглядає молодше.

Марина Григорьева