WTF?
     
В Броварах відбувся тренінг-курс з питань взаємодії поліції з громадськістю

За сприяння Консультативної місії Європейського Союзу 12 грудня 2018 року у приміщенні Броварської міської ради пройшов тренінг-курс з питань взаємодії поліції з громадськістю за участі представників закладів освіти та медичної сфери (тренери – Василь Боднарюк (Україна), Едріан Смайлз (Сполучене Королівство) та Джеймс Стефан Ферклоф (Канада).

 

Взаємодія поліції з громадою або «community policing» — це філософія, мета якої зміцнити зв’язок між поліцією та громадою, якій вона служить. Це ефективна стратегія для зниження рівня злочинності, побудована на розумінні, що місцеві громади самі найкраще здатні виявляти гарячі точки, де мають місце злочини або антисоціальна поведінка. Принцип взаємодії поліції з громадою робить великий акцент на запобігання злочинності завдяки виявленню головних причин злочинів через співпрацю між поліцією, місцевою владою, представниками місцевого бізнесу, співробітниками державних установ (вчителів, лікарів тощо) або представниками духовенства.

Під час проведення тренінгу обговорювалися питання взаємодії поліції з громадськістю в Україні, використання консультативних груп громадян у діяльності поліції, урегулювання проблем та прийняття рішень поліцейськими, планування діяльності поліцейськими, їх ефективна комунікація з громадою. Учасники тренінгу обмінялися думками щодо покращення взаємодії з населенням, розповіли про конкретні приклади з власної практики, моделювали певні ситуації для вирішення тих чи інших проблем.

Броварська міська рада