WTF?
     
Урочиста передача сучасного спеціалізованого автомобіля для Броварської екстреної допомоги

12 грудня відбулася урочиста передача сучасного спеціалізованого автомобіля для Броварської екстреної допомоги за участі Народного депутата України Ірини Сисоєнко, Броварського міського голови Ігоря Сапожка, секретаря Броварської міської ради Петра Бабича, директора КП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександра Курмишова,  директора КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Валентина Багнюка, головного лікаря Броварської екстреної допомоги Ігоря Паращука та медичних працівників. Про це повідомляє сайт Броварської міської ради.

 

Машина оснащена необхідними медичними засобами та була придбана за кошти державного бюджету за сприяння Народного депутата України Ірини Сисоєнко. Це вже третій спецавтомобіль, який цього року закуплено для Броварської екстреної допомоги.

Після освячення та благословіння від настоятеля Свято-Покровської церкви с. Плоске  о.Миколая, автомобіль з бригадою медиків відразу вирушив на виклик.

Нагадаємо, що минулого четверга в одній з шкіл нещасний випадок з другокласницею, в якої зупинилось серце. Швидка медична допомога приїхала на виклик через годину після виклику, а дівчинку врятувала шкільна медсестра.