WTF?
     
Броварською поліцією затримано місцевого мешканця, в якого крім вкраденого телефону виявили гранату та набої

В кінці жовтня мешканця Броварів пограбували в центрі міста в районі вул. Лагунової. Невідома особа незаконно заволоділа мобільним телефоном. 

Потерпілий звернувся до броварських полісменів, в результаті чого було відкрито кримінальне провадження, а його матеріали були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що телефон перебуває у мешканця міста Бровари 1987 р.н., який проживає по вул. Короленка.

Таким чином з метою відшукання та вилучення викраденого мобільного телефону, слідчий Броварського відділу поліції звернувся до суду з клопотанням про проведення обшуку за адресою проживання підозрюваного. Слідчий суддя вказане клопотання задовольнив, про що виніс ухвалу від 10.12.2018 року.

 

Таким чином вже 11.12.2018 року в квартирі підозрюваного по вул. Короленка броварськими поліцейськими було проведено санкціонований обшук. Окрім викраденого телефону виявлено та вилучено предмет схожий на корпус гранати РГД-5, предмет схожий на запал УЗРГМ, 101 патрон калібру 5,45 мм, а також три згортки фольги із білою порошкоподібною речовиною.

Всі вище вказані речі вилучені протоколом обшуку.

 

Працівниками поліції підозрюваного було затримано за статтею 208 кримінально-процесуального кодексу України та переміщено до ізолятора тимчасового тримання.

До цього затриманий неодноразово притягався до кримінальної відповідальності. Мав схильність до вживання наркотичних речовин та алкоголю.