WTF?
     
Другокласниці броварської школи врятувала життя шкільна медсестра. "Швидку" допомогу чекали годину

06.12.2018 року в Броварській спеціалізованій школі I-III ступенів  №5 ім. Василя Стуса трапилась надзвичайна пригода. Про це повідомляє заступник піклувальної ради цієї ж школи Олександр Сергійович Короленко у соцмережі.

Дівчинці 2-го класу на уроці фізичної культури стало зле і вона втратила свідомість. Вчитель фізкультури, підхопивши непритомну дівчинку на руки, приніс її до медпункту.

Поки медсестра намагалася привести дівчинку до тями та надати допомогу, вчителі викликали швидку допомогу. В цей час у дівчинки пропав пульс і вона перестала дихати... Медсестра почала робити масаж серця та штучне дихання. Дякуючи медпрацівниці школи, серце дівчинки почалося битись.

А ось карета швидкої допомоги їхала до бездиханної дитини близько години.

На запитання "Чому так довго?", була отримана відповідь від лікарів: "Не вірно записали адресу школи, шукали, де школа".

Якщо розсудити, що відстань 3,3 км медики їхали одну годину, то рухались вони зі швидкістю 3,3 км/год. Середня швидкість ходи здорової становить близько 5 км/год. Виходить, що швидше дійти пішки до людини, яка в будь-яку хвилину може померти, ніж приїхати до неї в кареті швидкої допомоги.

Також Олександр підняв тему забезпечення шкіл ліками першої необхідності в екстрених випадках, при цьому наголосивши, що по закладах освіти їх просто немає.

В 5-ту школу, я їх купляв декілька років поспіль, як і інші необхідні ліки. В цьому році, директор заборонив медсестрі приймати від мене ліки. Сказав написати заявку на придбання. 
Медсестра написала її на початку вересня, але ліків, як не було, так вони і не з'явилися. Аж до цього випадку, відразу після нього, медсестра їх отримала, думаю, що директор сам їх придбав. А заявка, як лежала десь у нього на столі, чи десь там, так і лежить,
- розповідає Олександр.

Це список медикаментів, які управління освіти купувало минулого року. Як зазначив Олександр Короленко, директор школи Редько Сергій Іванович заборонив оприлюднювати цьогорічний список ліків.

З чеків по назвах медикаментів, які купував особисто Олександр Короленко, можна порівняти ефективність роботи управління освіти міста та піклувальної ради школи.

Медсестра, яка врятувала життя маленькій дівчинці після інциденту звільняється...
Сама ж дівчинка почуває себе більш-менш добре.