WTF?
     
Броварська гімназія вибачилась за "Секс та картоплю"

В Броварській гімназії ім. С. І. Олійника у вівторок, 27 листопада, відбулися спеціальні батьківські збори. Про це пишуть "ВсеНовости.info".  Приводом для обговорення стало проведення уроків так званої «сексуальної освіти» замість уроку української мови.

Броварська гімназія ім. С. І. Олійника

Батьки відразу ж висловили обурення фактом проведення під час навчального процесу подібних сумнівних лекцій запрошеними людьми. Як стало відомо, уроки з сексуальної освіти проводила студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Дар'я Мізіна. Вона також є активісткою ЛГБТ-спільноти, бере участь в гей-парадах, в проекті «Sex Edu for you», пише статті про сексуальну освіту на сайті «Гендер в деталях».

На батьківському заході були присутні близько двадцяти (уточнення  авт. - тридцяти) чоловік. Більшість батьків були налаштовані рішуче. За словами учасників заходу, вони категорично заявляли про неможливість проведення подібних лекцій дітям, так як в цьому є ознаки «розбещення неповнолітніх».

Батько однієї зі школярок Роман Дороги зазначив, що на батьківських зборах була присутня директор школи. Вона принесла вибачення батькам і запевнила їх, що такого більше не повториться. Завдяки своїй активній громадянській позиції, батьки відстояли право своїх дітей на безпечний інформаційний простір в межах навчального закладу.

Ми поспілкувалися з мамою одного учня восьмого класу, в якому проводилась дана лекція:

- По-перше, нас нормально не повідомили про проведення даного сексуального уроку та про батьківські збори з приводу цього. Зазвичай повідомлення про збори ми спостерігаємо або у щоденниках наших дітей, або у закритій групі "вайбера". Ні там, ні там повідомлення про батьківські збори не було. Тому і пройшли вони за участі невеликої кількості батьків. Затвердила цей сексуальний урок класний керівник, яка наразі виконує свої обов'язки тимчасово по причині декретної відпустки іншого вчителя, яка була класним керівником наших дітей. Цікаво, що назва даного уроку "Картопля і секс", і саме цю лекцію Дарина Мізіна проводила на одній з LED конференцій. Але в тому випадку та лекція була проведена для дорослих людей. Лекція непогана, але тема з мастурбацією та ще розказана восьмикласникам - це перебір...  Доречі, Дарина до 9-го класу навчалась в нашій гімназії, і вже довгий час в ній працює її мама, вчитель зарубіжної літератури. Можливо цей фактор "дав дозвіл" провести для дітей дорослий урок, - розповідає мама учня гімназії ім. С. І. Олійника.

Участь у зборах взяли також представники депутатського корпусу міста Бровари. Як розповів виданню "At Brovary" це був депутат Броварської міської ради Олег Шевчук.
У свою чергу директор навчального закладу Ольга Козленко відмовилася відповідати на питання журналістів по телефону, наполягаючи лиш на особистій бесіді. Вона стверджує, що не знала про проведення уроку у виконанні Мізіної Дарини. Як пояснив нам Роман Дороги, уроки з Дариною Мізіною запропонував хтось з батьків, а класний керівник погодився, не обговоривши це іншими батьками.

Дарина Мізіна

Нагадаємо, що в Броварський гімназії ім. С. І. Олійника кілька тижнів тому під час навчального процесу проводилися уроки так званого сексуального освіти серед учнів. А 08.11.2018 року на черговому засіданні 48-ї сесії Броварської міської ради, при обговоренні рішення "Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім'ї в Україні" виникла суперечка між активістами, депутатами та Дариною Мізіною, яка намагалась пояснити, чому вона вчить дітей.