WTF?
     
06 грудня 2018 року Броварщина вітала працівників органів місцевого самоврядування

06 грудня 2018 року Броварщина вітала працівників органів місцевого самоврядування.

У святковому заході взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, перший заступник голови Ю.С. Плакся, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька,представники Броварської районної ради, депутати всіх рівнів, голови сільських та селищних рад, Почесні громадяни Броварського району, представники комунальних закладів.

  
Голова районної ради С.М. Гришко побажав усім сил та наснаги, мирного неба та спокою в родинах.

Голова адміністрації М.Ф. Клименко подякував присутнім за величезний вклад в розвиток району, за ту працю, яку вони здійснюють кожного дня.

Голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Б. Бочкарьов подякував головам Броварської райдержадміністрації та Броварської райради за співпрацю, а колегам побажав міцного здоров'я, терпіння та впевненості в тому, що все вийде.

  

За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток Броварського району присутніх нагороджено почесними грамотами, дипломами, почесними відзнаками, подяками, знаками пошани від Київської обласної ради, Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради з врученням цінних подарунків.

Броварська РДА