WTF?
     
Відкриття футбольного поля у Великій Димерці (ВІДЕО)

Свято спорту відзначали цієї суботи у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді на Броварщині Київської області. І привід для свята був чудовий - офіційне відкриття нового об’єкту спортивної інфраструктури, який об’єднує в собі міні-футбольне поле зі штучним покриттям у парковій зоні та майданчик з вуличними  тренажерами, який розмістили на іншій стороні села. Побудований об’єкт за обласною програмою «Київщина спортивна»:фінансується закупівля спортивного обладнання  коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету.

 

Участь в церемонії відкриття взяв Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. Також на свято спорту завітали представники місцевої влади, мешканці та гості смт Велика Димерка та Великодимерської ОТГ.

 

«Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади, місцевого самоврядування, ефективності використання коштів платників податків, тобто в першу чергу завдяки вам, шановні мешканці, і стає можливою реалізація таких проектів», - коментує розвиток спортивної інфраструктури Сергій Олександрович.

 

Після офіційних слів на церемонії відкриття свято подовжилося творчими виступами народних колективів та матчевими зустрічами на новому газоні. Так, відбувся старт змагань з футболу, вперше у новоствореній ОТГ "Народний футбол-2018 Великодимерської ОТГ". Перемогу здобула команда «Рудні». А загалом брали участь п'ять команд об'єднаної громади. Срібними та бронзовими призерами стали футболісти Бобрика та Димерки. А четверті і п'яті місця відповідно посіли Тарасівка та Шевченкове.

«Дякуємо начальнику Управління фізичної культури і спорту у Київській області Сергію Тимофєєву за новий стадіон, за  участь у церемонії відкриття, за подарунки, - висловлює слова подяки один з організаторів свята Сергій Опенько. Відзначимо, що організацією церемонії відкрития займався новостворений «Центр культури, дозвілля та спорту» Великодимерської селищної ради.

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації