WTF?
     
Черговий напад на броварські маршрутки. В Києві невідомі особи знову побили вікна маршруткам №332 та 403-А

В суботу 08.12.2018 року близько 16:30 в черговий раз біля метро "Лісова" в столиці відбувся напад на броварські маршрутки. І знову постраждав автобус маршруту 332, який обслуговує перевізник "Інватранс".

За словами водія маршрутного таксі, між станціями метро "Лісова" та "Чернігівська" до маршрутки під'їхав мікроавтобус, з нього вийшли шість чоловіків із залізними палицями та почали трощити всі вікна броварської машрутки.

 

Також "під руку" попалась і маршрутка №403-А, вікна якої також постраждали від залізних палок невідомих осіб.

Відразу було викликано патрульну службу, яка зробила огляд пошкоджених автобусів. Наразі водії маршрутних таксі чекають на слідчо-оперативну групу для надання свідчень.

Нагадаємо, що перевізник "Інватранс", до якого належать маршрутні таксі, які працюють на маршруті №332 та частина автобусів з маршрутом 403-А - єдиний перевізник, який утримався від подорожчання. Адже тоді, коли всі перевізники підняли ціну проїзду до Києва до 16 грн., маршрутки №332 та частина маршруток №403-А бере з пасажирів лише 13 грн.

Цікаво, що сьогодні постраждала маршрутка №403-А, яка не належить перевізнику "Інватранс".

Також нагадаємо, що в жовтні 2018 року вже був напад на маршрутки перевізника "Інватранс", а місяцем раніше маршруткам цього перевізника порізали колеса. "Місце зустрічі" незмінне - стоянка між станціями метро "Лісова" та "Чернігівська".