WTF?
     
В Броварах розпочали  повноцінно функціонувати кабінети МРТ та КТ

З 1 грудня у Комунальному некомерційному підприємстві «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» розпочали  повноцінно функціонувати кабінети МРТ та КТ.

7 грудня до лікарні завітали міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова та голова Броварської РДА Микола Клименко.

 

Представники міської та районної влади оглянули кабінети, поспілкувалися з медиками, які  працюють на новому сучасному обладнанні. Як стверджують фахівці, апарати даного рівня на Київщині знаходяться тільки в одній з лікарень столиці та у нас, в Броварах. Обслуговуватимуть медики не тільки мешканців міста Бровари та району, а й усієї лівобережної Київщини.

 

«Сучасний КТ на 64 зрізи та МРТ потужністю 1,5 Тесла. Пацієнтам це мало про що говорить, однак для лікарів це значно ширший спектр досліджень та надзвичайно висока точність діагностування. І, звісно, приємно, що ми можемо сьогодні працювати з такою апаратурою», - зазначив головний лікар КНП ББКЛ  Валентин Багнюк.

Обстеження на апаратах МРТ та КТ можна пройти за попереднім записом, створено спеціальні умови проходження процедури зі знижкою для пільгових категорій громадян. Пацієнти, яких доставляють карети «швидкої» та екстреної допомоги, обслуговуються поза чергою. Як повідомляє "Громадський Ревізор", ціна на обстеження МРТ стартує від 900 грн. Окрім того, пільгові категорії можуть отримати безкоштовні талони, яких на місяць видають 30 штук. Натомість для соціально-незахищених категорій громадян діє 25% знижка на обстеження з контрастом

Броварська міська рада