WTF?
     
В Броварах мешканці одного з будинків скаржаться на ЖЕК за бездіяльність (ВІДЕО)

 

 

Питання ремонту в багатоповерхівках все актуальніше з кожним днем. Чим старіші будинки, тим частіше їх мешканці задумуються над необхідністю оновлення під’їздів.
Мешканці під’їзду №1 по вулиці Марії Лагунової, 18 за власні кошти та за допомогою ЖЕКу в 2017 р зробили ремонт під’їзду.


Мешканці під’їздів №2,3,4 неодноразово звертались до місцевих органів влади , що ремонт їм дійсно необхідний . ЖЕКи пояснювали таку ситуацію браком грошей.
Було проведено обстеження та огляд  під’їздів №2,3,4 які знаходяться в непридатному стані . Відсутність пофарбування елементів зовні під’їздів №2,3,4, вибоїни та тріщини в стінах під’їзду №2, особливо на другому поверсі, де була пожежа, облущення, відшарування та відсутність штукатурки стін під’їзду. Хаотичне розміщення телевізійних та інтернет кабелів, відсутність коробів для їх укладання згідно діючим нормам.
Щомісячно жителями вноситься оплата за тарифами, розрахованими згідно з постановою Кабінету Міністрів України на послуги з утримання будинку та прибудинкової території, але під’їзди знаходяться в жахливому стані. 


Будинок обслуговує житлово-експлуатаційна контора, виділяти ресурси на ремонт має вона. Мешканці під’їздів мають право на отримання якісних послуг зі сторони ЖЕКа.
Разом із сусідами мешканці будинку подали звернення до депутата Київської обласної ради Романа Сімутіна з побажаннями вирішити зазначені питання.

Новости Броваров