WTF?
     
В Броварах оприлюднено план заходів, пов’язаних з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

10 листопада 2006 року згідно з Указом Президента України було встановлено 14 грудня - Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Розпорядженням Броварського міського голови від 06.12.2018 року було оголошено план заходів, пов’язаних з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:

 • Проведення  покладання   квітів біля пам’ятника Героям Чорнобиля, до пам’ятного знаку в Парку культури та відпочинку «Перемога»  та  до пам’ятника біля Броварського відділу поліції (14.12. 2018 року).
 • Проведення зустрічі керівництва міста з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14.12. 2018 року).
 • Проведення обстеження матеріально-побутових умов проживання підопічних, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС (грудень 2018 року).
 • У Броварській міській бібліотеці   розгорнення тематичної виставки до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять» (14-18.12.2018 року).

 • У Броварській міській бібліотеці   розгорнення книжкової виставки – реквієм «Чорне крило Чорнобиля» (14.12.2018 об 11:00).

 • Проведення заходів для підопічних Територіального центру соціального обслуговування :         

  - перегляд документальних фільмів про аварію та наслідки Чорнобильської катастрофи, про  героїзм та мужність учасників ліквідації наслідків  аварії на ЧАЕС;                                  

  -  музично-літературний сценарій аматорського колективу «Ентузіасти»  клубу дозвілля «Золота пора» на тему: «Чорнобиль не мовчить...» (14.12. 2018 року).

 • Проведення у закладах загальної середньої освіти міста:

  - експозиційні  виставки у  бібліотеках навчальних закладів   «Мужність і біль Чорнобиля»,  «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні…»;

  - тематичні    відеолекторії : «Героїзм  та мужність ліквідаторів аварії ЧАЕС», « Ціною життя »;

  - конкурс стіннівок «Мій біль-Чорнобиль»;

  - демонстрацію документальних, художніх фільмів: «Чорні крила біди», «Дзвони тривоги»; 

  - тематичні виховні години, уроки пам’яті: «Вони пішли в безсмертя», «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль – наша біль»;

  - лекції, бесіди, зустрічі, присвячені пам’яті Чорнобильської трагедії;

  - зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (грудень 2018 року).

 • У Броварському краєзнавчому музеї проведення оглядових та  тематичних екскурсії до Дня  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (13-14.12.2018).

 • У міському культурному центрі  розгорнення фотовиставки до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (14 грудня, 14:00).

 • Проведення спортивно-масових заходів, приурочених Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС:                   

  - в ТД «Ліза» проведення турніру з настільного тенісу;

  - в шаховому клубі проведення турніру з шахів (15 грудня 2018 року)