WTF?
     
Офіційне звернення відділення ДАІ з обслуговування м.Бровари щодо пагорбів, які зовнішньо схожі на обмежувачі швидкості

Нещодавно наше видання повідомляло про обурення броварчан, яких м'яко кажучи, стало не влаштовувати кількість, а саме головне, якість пристроїв для обмежування швидкості на дорогах, яких в народі називають "лежачі поліцейські". Скаржилися водії, які "находили" ці саморобні обмежувачі на неосвітлених вулицях і які зараз шукають юридичної допомоги у зв'язку з пошкодженням транспортних засобів. Скаржились батьки, дітям яких страшно ходити по пішохідим тротуарам, адже по ним автомобілі почали об'їжджати ці "пагорби".

Багато людей скаржилось, що так звані "лежачі поліцйські" були встановлені з порушенням норм та стандартів України та які підвищують аварійну ситуацію на вулицях. Самими "горбатими" вулицями називали вулиці Симоненка, Чкалова, Матросова, Андреєва, Кокінакі. Саме на них обмечувачі швидкості встановлені із значними порушеннями.

Враховуючи резонанс серед мешканців м. Бровари у соціальних мережах та інтернет-виданнях, який викликало встановлення "пагорбів", які зовнішньо схожі на обмежувачі швидкості, по вулицях Чкалова, Андреєва, Кокінакі, Матросова та Симоненка, Відділення ДАІ з обслуговування м.Бровари просить міського голову Сапожка І. В. в найближчі терміни створити комісію з представників органів місцевого самоврядування, балансоутримувача, представника ДАІ та зацікавлених осіб від громадськості для вирішення питання щодо доцільності розміщення цих "пагорбів" та їх демонтажу. 

Дане офіційне звернення було оприлюднене на офіційному сайті Броварської міської ради, тому маємо надію, що керівництво вирішить це болюче питання нашого з вами міста.