WTF?
     
Голова Броварської РДА провів розширену оперативну нараду та засідання Ради регіонального розвитку Броварського району

 04 грудня 2018 року голова Броварської районної деравної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 

 

 На нараді розглянули наступні питання:

   1. Стан обслуговування доріг в Броварському районні в зимовий період. Матеріально-технічне забезпечення дорожніх служб.

   Перший заступник голови Плакся Ю.С. підвів підсумки після останнього об’їзду підприємств, які обслуговують дороги державного та місцевого значення на наявність і справність техніки, піщано-соляної суміші та кількості паливно-мастильних матеріалів. Він зазначив, що дороги були очищені якісно та вчасно.
   Клименко М.Ф. відмітив трасу М01-Рожни, а саме дуже засмічене узбіччя. 
   Представник Служби автомобільних доріг Одинець К. В. роз’яснив, що їх робота полягає в прибиранні дороги біля узбіччя, проте вони не зобов’язані вивозити цілі сміттєзвалища. 

   Голова районної ради Гришко С.М. відмітив недоліки в роботі Служби автомобільних доріг у Київській області. Він наголосив, що якщо Служба є утримувачем ділянки дороги, то до їх обов’язків входить і вивіз сміття, а сміттєзвалище утворюється саме через те, що прибирання узбіччя систематично не проводиться. 

   Голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Ладан К.П. внесла пропозицію щодо встановлення чітких термінів виконання протокольних доручень, які надаються на нарадах у голови адміністрації.

2. Організація та проведення новорічних та різдвяних свят у Броварському районі. 

 

Також М.Ф. Клименко провів засідання Ради регіонального розвитку Броварського району.

   Голова ради Клименко М.Ф. довів до відома присутніх склад ради, затверджений розпорядженням від 22.11.2018 року № 974 «Про утворення ради регіонального розвитку Броварського району» та зазначив, що основною метою ради регіонального розвитку є налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування і вирішення проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів району.   

Порядок денний:

1.Аналіз переліку об’єктів з регіонального розвитку, що реалізовані в 2015-2018 роках.  

   Клименко М.Ф. довів до відома присутніх основні здобутки населених пунктів Броварського району з 2015 по 2018 роки. 
   Зауважив, що основними видатками є видатки на ремонт та оснащення закладів освіти, технічне оснащення медичних амбулаторій та ФАПів, ремонт доріг та мереж вуличного освітлення.

2.Обговорення проекту формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.

   Клименко М.Ф. звернувся до присутніх сільських і селищних голів та зауважив на необхідності формування перспективного плану розвитку Броварського району, який повинен включати проекти покращення життєдіяльності району. Тому запропонував надавати свої пропозиції та проекти. 
   Також голова ради Клименко М.Ф. зазначив, що нагальним у 2019 році постає питання утворення нових об’єднаних територіальних громад.

   Вирішили:

  • надавати до відділу економіки Броварської райдержадміністрації пропозиції щодо розроблення перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки;
  • активізувати роботу щодо утворення об’єднаних територіальних громад.

Броварська РДА